https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Kotwica Korczyna - Markiewicza Krosno

Zobacz też: Terminarze Statystyki

16. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II
2014-03-30, godz. 15:00

Kotwica Korczyna

3

Markiewicza Krosno

0

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-04-25 Markiewicza Krosno 6 - 1 Kotwica Korczyna Krosno > Klasa A, gr. II
2020-09-06 Kotwica Korczyna 1 - 3 Markiewicza Krosno Krosno > Klasa A, gr. II
2019-10-06 Kotwica Korczyna 0 - 3 Markiewicza Krosno Krosno > Klasa A, gr. II
2019-04-28 Kotwica Korczyna 1 - 1 Markiewicza Krosno Krosno > Klasa A, gr. II
2018-09-01 Markiewicza Krosno 0 - 0 Kotwica Korczyna Krosno > Klasa A, gr. II
2018-04-15 Kotwica Korczyna 2 - 1 Markiewicza Krosno Krosno > Klasa A, gr. II
2017-08-20 Markiewicza Krosno 0 - 1 Kotwica Korczyna Krosno > Klasa A, gr. II
2017-04-23 Kotwica Korczyna 4 - 1 Markiewicza Krosno Krosno > Klasa A, gr. II
2016-09-04 Markiewicza Krosno 0 - 0 Kotwica Korczyna Krosno > Klasa A, gr. II
2016-03-26 Kotwica Korczyna 2 - 1 Markiewicza Krosno Krosno > Klasa A, gr. II
2015-08-09 Markiewicza Krosno 0 - 2 Kotwica Korczyna Krosno > Klasa A, gr. II
2014-03-30 Kotwica Korczyna 3 - 0 Markiewicza Krosno Krosno > Klasa A, gr. II
2013-08-11 Markiewicza Krosno 0 - 1 Kotwica Korczyna Krosno > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

OKS Sobniów Jasło 3 - 0 Burza Rogi
Kotwica Korczyna 3 - 0 Markiewicza Krosno
Orzeł Faliszówka 3 - 2 Orzeł Lubla
Przełęcz II Dukla 2 - 5 KS Zarzecze
Victoria Kobylany 1 - 5 Gaudium Łężyny
Polonia Kopytowa 2 - 0 LKS Głowienka
Ostoja Kołaczyce 3 - 1 Dragon Nowy Glinik
Tempo Nienaszów 3 - 1 Sparta Osobnica

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Korczyna 30 64 20 4 6 69 32 37
2 Orzeł Faliszówka 30 61 19 4 7 77 44 33
3 Gaudium Łężyny 30 60 19 3 8 74 42 32
4 OKS Sobniów Jasło 28 60 18 6 4 63 37 26
5 Markiewicza Krosno 30 50 15 5 10 76 56 20
6 Burza Rogi 30 49 15 4 11 54 50 4
7 Victoria Kobylany 29 47 13 8 8 50 42 8
8 Polonia Kopytowa 29 46 15 1 13 55 49 6
9 Tempo Nienaszów 30 44 13 5 12 47 48 -1
10 Orzeł Lubla 30 42 12 6 12 53 55 -2
11 KS Zarzecze 30 39 11 6 13 52 44 8
12 Przełęcz II Dukla 30 27 7 6 17 47 78 -31
13 Ostoja Kołaczyce 30 26 6 8 16 45 60 -15
14 LKS Głowienka 30 23 6 5 19 34 65 -31
15 Sparta Osobnica 30 19 6 1 23 40 89 -49
16 Dragon Nowy Glinik 30 17 3 8 19 37 82 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka