Statystyki meczu: Czarni Sójkowa - Grabniak Hucisko

Zobacz też: Terminarze Statystyki

7. kolejka - klasa B3 Stalowa Wola
2011-09-25, godz. 16:00

Czarni Sójkowa

2

Grabniak Hucisko

0

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-04-22 Grabniak Hucisko 4 - 3 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-08-30 Czarni Sójkowa 2 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-04-24 Czarni Sójkowa 4 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-08-23 Grabniak Hucisko 2 - 3 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-06-07 Czarni Sójkowa 2 - 3 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-10-12 Grabniak Hucisko 1 - 2 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-04-13 Grabniak Hucisko 2 - 1 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-08-11 Czarni Sójkowa 2 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-06-23 Grabniak Hucisko 4 - 2 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-08-12 Czarni Sójkowa 3 - 1 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-05-13 Grabniak Hucisko 0 - 1 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-09-25 Czarni Sójkowa 2 - 0 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-05-26 Grabniak Hucisko 5 - 2 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2009-09-13 Czarni Sójkowa 4 - 2 Grabniak Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Milenium Bieliny 2 - 3 Orzeł Glinianka
Retman Ulanów 7 - 1 Stal II Stalowa Wola
KS Koziarnia 1 - 7 KS Majdan Łętowski
Sokół II Nisko 8 - 0 Tanew Wólka Tanewska
KS Groble 6 - 3 Jaruga Bieliniec
Jutrzenka Kopki 4 - 1 WKS Kurzyna
Czarni Sójkowa 2 - 0 Grabniak Hucisko

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Retman Ulanów 26 67 22 1 3 85 19 66
2 KS Groble 26 62 20 2 4 91 24 67
3 Jutrzenka Kopki 26 56 18 2 6 93 43 50
4 Sokół II Nisko 26 50 16 2 8 91 51 40
5 KS Majdan Łętowski 26 42 13 3 10 58 49 9
6 Czarni Sójkowa 26 38 11 5 10 47 37 10
7 Grabniak Hucisko 26 35 10 5 11 52 61 -9
8 Tanew Wólka Tanewska 26 33 9 6 11 56 57 -1
9 Orzeł Glinianka 26 33 10 3 13 56 66 -10
10 Jaruga Bieliniec 26 26 8 2 16 46 78 -32
11 KS Koziarnia 26 24 6 6 14 34 89 -55
12 WKS Kurzyna 26 20 6 2 18 41 72 -31
13 Milenium Bieliny 26 18 5 3 18 37 89 -52
14 Stal II Stalowa Wola 26 18 4 6 16 35 87 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka