Ładowanie wyników…
Centrum meczowe
Klasa B5 Rzeszów - kolejka 28 · sezon 2010/2011 2011-06-12, godz. 14:00

Grunwald Padew Narodowa - Rzędzian Rzędzianowice (wynik na żywo, relacja live)

Tutaj znajdziesz wyniki na żywo meczu Grunwald Padew Narodowa - Rzędzian Rzędzianowice w ramach Klasa B5 Rzeszów - kolejki 28. Informacje meczowe, relacja na żywo (jeśli dostępna), kiedy mecz Grunwald Padew Narodowa - Rzędzian Rzędzianowice, a także strzelcy bramek i szczegóły meczowe. Relacja LIVE - jeśli dostępna pojawi się poniżej.

Jeśli relacja na żywo nie jest dostępna - przy meczu widnieje adnotacja TWK (tylko wynik końcowy)

Poniżej znajdziesz również historę bezpośrednich spotkań Grunwald Padew Narodowa vs. Rzędzian Rzędzianowice, informacje o pozostałych meczach Klasa B5 Rzeszów - kolejki 28 oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Jeśli interesują Cię relacje LIVE z meczów piłki nożnej, sprawdź naszą stronę wyniki na żywo (Ekstraklasa, 1 liga, 2 liga oraz 3 i 4 liga).

Historia bezpośrednich spotkań

Bilans · 26 bezpośrednich spotkań

Grunwald Padew Narodowa 15 wygranych (58%)
Rzędzian Rzędzianowice 6 wygranych (23%)
Grunwald Padew Narodowa 5 remisów (19%) Rzędzian Rzędzianowice
2025/2026
16:00 11.04.2026
Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa
14:00 07.09.2025
Grunwald Padew Narodowa
Rzędzian Rzędzianowice
2024/2025
17:00 29.03.2025
Grunwald Padew Narodowa
Rzędzian Rzędzianowice
16:45 31.08.2024
Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa
2023/2024
14:00 24.03.2024
Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa
17:00 19.08.2023
Grunwald Padew Narodowa
Rzędzian Rzędzianowice
2022/2023
14:00 04.06.2023
Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa
14:00 23.10.2022
Grunwald Padew Narodowa
Rzędzian Rzędzianowice
2018/2019
16:00 01.05.2019
Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa
11:00 09.09.2018
Grunwald Padew Narodowa
Rzędzian Rzędzianowice
2017/2018
14:00 20.05.2018
Grunwald Padew Narodowa
Rzędzian Rzędzianowice
14:15 15.10.2017
Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa
2016/2017
14:30 07.05.2017
Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa
14:00 02.10.2016
Grunwald Padew Narodowa
Rzędzian Rzędzianowice
2015/2016
14:00 01.05.2016
Grunwald Padew Narodowa
Rzędzian Rzędzianowice
14:00 13.09.2015
Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa
2013/2014
14:00 03.05.2014
Grunwald Padew Narodowa
Rzędzian Rzędzianowice
14:00 15.09.2013
Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa
2012/2013
14:00 28.04.2013
Grunwald Padew Narodowa
Rzędzian Rzędzianowice
14:00 16.09.2012
Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa
2011/2012
14:00 29.04.2012
Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa
17:00 14.09.2011
Grunwald Padew Narodowa
Rzędzian Rzędzianowice
2010/2011
14:00 12.06.2011
Grunwald Padew Narodowa
Rzędzian Rzędzianowice
14:00 24.10.2010
Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa
2009/2010
14:00 13.06.2010
Rzędzian Rzędzianowice
Grunwald Padew Narodowa
14:00 25.10.2009
Grunwald Padew Narodowa
Rzędzian Rzędzianowice

Rzeszów > Klasa B, gr. V - aktualna tabela
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 28 74 23 5 0 109-13
2 28 71 23 2 3 104-21
3 28 54 16 6 6 64-32
4 28 53 17 2 9 74-36
5 28 48 15 3 10 66-54
6 28 48 15 3 10 55-30
7 28 46 13 7 8 61-62
8 28 42 13 3 12 53-51
9 28 37 11 4 13 56-72
10 28 25 7 4 17 41-65
11 28 23 6 5 17 26-63
12 28 23 5 8 15 48-71
13 28 21 6 3 19 36-84
14 28 21 6 3 19 40-88
15 28 13 3 4 21 26-117
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka

Mecz Grunwald Padew Narodowa - Rzędzian Rzędzianowice (Rzeszów > Klasa B, gr. V)

Spotkanie pomiędzy Grunwald Padew Narodowa i Rzędzian Rzędzianowice rozegrane zostanie w ramach Rzeszów > Klasa B, gr. V (Klasa B5 Rzeszów - kolejki 28).

Na stronie PodkarpacieLive.pl znajdziesz wynik meczu, strzelców bramek, kartki, składy, statystyki i informacje o przebiegu spotkania. To kompletne źródło danych dla kibiców i pasjonatów lokalnej piłki nożnej. Jeżeli aktualnie nie widzisz tutaj danych z pewnością pracujemy nad tym żeby je uzupełnić.

Wynik meczu Grunwald Padew Narodowa vs Rzędzian Rzędzianowice

Po zakończeniu spotkania automatycznie publikujemy oficjalny wynik spotkania, a także dane meczowe, jeśli są dostępne.

Pełny harmonogram rozgrywek dostępny jest tutaj: Rzeszów > Klasa B, gr. V - terminarz.

Informacje o składach i strzelcach

W miarę dostępności danych, publikujemy składy wyjściowe, rezerwowych, zmiany oraz listę strzelców bramek. Informacje te aktualizujemy zależnie od poziomu ligi i dostępnych źródeł.

Śledź mecze swojej drużyny

Jeśli jesteś kibicem klubu Grunwald Padew Narodowa lub Rzędzian Rzędzianowice - zaglądaj tutaj częściej. Nasz serwis regularnie dostarcza informacje o terminach meczów, wynikach, transferach i newsach klubowych.

PodkarpacieLive.pl to największa baza meczów lokalnych drużyn piłkarskich w województwie. Sprawdź nasze relacje, śledź ulubioną ligę i bądź na bieżąco z wydarzeniami z boisk!