Tutaj znajdziesz wynik meczu Błękitni Jasienica Rosielna - Orzeł Pustyny rozegranego w ramach 8. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz Błękitni Jasienica Rosielna - Orzeł Pustyny, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Błękitni Jasienica Rosielna vs. Orzeł Pustyny, informacje o pozostałych meczach 8. kolejki - Krosno > Klasa B, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.
8. kolejka - Krosno > Klasa B, gr. III
2023-09-30, godz. 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna
Orzeł Pustyny
Krosno > Klasa B, gr. III: Błękitni Jasienica Rosielna - Orzeł Pustyny (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2023-09-30 | Błękitni Jasienica Rosielna | 3 - 1 | Orzeł Pustyny | Krosno > Klasa B, gr. III |
2023-04-22 | Orzeł Pustyny | 1 - 7 | Błękitni Jasienica Rosielna | Krosno > Klasa B, gr. III |
2022-08-28 | Błękitni Jasienica Rosielna | 2 - 1 | Orzeł Pustyny | Krosno > Klasa B, gr. III |
2019-05-01 | Orzeł Pustyny | 0 - 2 | Błękitni Jasienica Rosielna | Krosno > Klasa B, gr. III |
2018-09-09 | Błękitni Jasienica Rosielna | 3 - 0 | Orzeł Pustyny | Krosno > Klasa B, gr. III |
2018-04-15 | Orzeł Pustyny | 2 - 5 | Błękitni Jasienica Rosielna | Krosno > Klasa B, gr. III |
2017-08-20 | Błękitni Jasienica Rosielna | 3 - 0 | Orzeł Pustyny | Krosno > Klasa B, gr. III |
Krosno > Klasa B, gr. III: inne mecze tej kolejki
Błękitni Jasienica Rosielna | 3 - 1 | Orzeł Pustyny | |
LKS Milcza | 1 - 4 | LKS Głębokie | |
LKS Trześniów | 2 - 1 | JKS Jasionów | |
Górnik II Grabownica Starzeńska | 0 - 4 | LKS Wesoła | |
LKS Kombornia | 1 - 6 | Sokół Domaradz | |
Iskra Przysietnica | 3 - 2 | Florian Rymanów Zdrój |
Krosno > Klasa B, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wisłok Sieniawa | 17 | 44 | 14 | 2 | 1 | 64 | 22 | 42 | |
2 | Błękitni Jasienica Rosielna | 17 | 41 | 13 | 2 | 2 | 45 | 15 | 30 | |
3 | Sokół Domaradz | 16 | 38 | 12 | 2 | 2 | 72 | 15 | 57 | |
4 | LKS Głębokie | 17 | 33 | 10 | 3 | 4 | 53 | 29 | 24 | |
5 | LKS Kombornia | 16 | 26 | 8 | 2 | 6 | 41 | 33 | 8 | |
6 | LKS Wesoła | 17 | 25 | 8 | 1 | 8 | 34 | 33 | 1 | |
7 | Iskra Przysietnica | 16 | 23 | 7 | 2 | 7 | 31 | 41 | -10 | |
8 | JKS Jasionów | 17 | 20 | 6 | 2 | 9 | 44 | 52 | -8 | |
9 | Górnik II Grabownica Starzeńska | 16 | 16 | 5 | 1 | 10 | 34 | 46 | -12 | |
10 | Florian Rymanów Zdrój | 17 | 15 | 4 | 3 | 10 | 23 | 50 | -27 | |
11 | LKS Milcza | 17 | 14 | 4 | 2 | 11 | 28 | 52 | -24 | |
12 | LKS Trześniów | 17 | 12 | 4 | 0 | 13 | 19 | 50 | -31 | |
13 | Orzeł Pustyny | 16 | 5 | 1 | 2 | 13 | 19 | 69 | -50 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |