Iskra Sobów - Łęg Kopcie (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Stalowa Wola > Klasa B, gr. I - terminarz Stalowa Wola > Klasa B, gr. I - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Iskra Sobów - Łęg Kopcie rozegranego w ramach 8. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I. Informacje meczowe, kiedy mecz Iskra Sobów - Łęg Kopcie, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Iskra Sobów vs. Łęg Kopcie, informacje o pozostałych meczach 8. kolejki - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I oraz aktualną tabelę rozgrywek.


8. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
2023-10-01, godz. 12:00

Iskra Sobów

0

Łęg Kopcie

4

Stalowa Wola > Klasa B, gr. I: Iskra Sobów - Łęg Kopcie (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2023-10-01 Iskra Sobów 0 - 4 Łęg Kopcie Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
2019-09-22 Iskra Sobów 1 - 1 Łęg Kopcie Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
2019-04-27 Łęg Kopcie 3 - 0 Iskra Sobów Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
2018-09-02 Iskra Sobów 0 - 0 Łęg Kopcie Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
2018-06-10 Iskra Sobów 1 - 2 Łęg Kopcie Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
2017-10-29 Łęg Kopcie 1 - 5 Iskra Sobów Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
2017-04-23 Iskra Sobów 3 - 0 Łęg Kopcie Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
2016-08-21 Łęg Kopcie 7 - 0 Iskra Sobów Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
2016-04-17 Łęg Kopcie 4 - 0 Iskra Sobów Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
2015-08-16 Iskra Sobów 2 - 0 Łęg Kopcie Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
2015-04-12 Iskra Sobów 1 - 1 Łęg Kopcie Stalowa Wola > Klasa B, gr. I
2014-08-10 Łęg Kopcie 0 - 0 Iskra Sobów Stalowa Wola > Klasa B, gr. I

Stalowa Wola > Klasa B, gr. I: inne mecze tej kolejki

Płomień Trześń 2 - 1 LZS Krzątka
OKS Wielowieś ? - ? Płomień Chmielów
Koniczynka Ocice 8 - 0 LZS Tarnowska Wola
KS Wola Baranowska 1 - 1 Strzelec Dąbrowica
KS Żupawa 4 - 0 KS Wydrza
Iskra Sobów 0 - 4 Łęg Kopcie
KS Cygany 8 - 0 Wspólnota Serbinów

Stalowa Wola > Klasa B, gr. I - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Strzelec Dąbrowica 16 42 13 3 0 64 15 49
2 Płomień Trześń 16 39 12 3 1 70 28 42
3 Koniczynka Ocice 16 34 11 1 4 67 20 47
4 OKS Wielowieś 16 31 8 7 1 50 20 30
5 Łęg Kopcie 15 26 8 2 5 28 19 9
6 KS Żupawa 16 24 7 3 6 45 34 11
7 LZS Krzątka 16 23 7 2 7 35 33 2
8 LZS Tarnowska Wola 16 18 6 0 10 34 59 -25
9 KS Cygany 15 17 5 2 8 40 39 1
10 Iskra Sobów 16 15 4 3 9 26 52 -26
11 Wspólnota Serbinów 15 11 3 2 10 21 56 -35
12 KS Wola Baranowska 16 7 0 7 9 19 80 -61
13 KS Wydrza 16 4 1 1 14 19 60 -41
14 Płomień Chmielów 1 0 0 0 1 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka