Tutaj znajdziesz wynik meczu Orzeł Faliszówka - Liwocz Brzyska rozegranego w ramach 5. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. III. Informacje meczowe, kiedy mecz Orzeł Faliszówka - Liwocz Brzyska, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.
Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Orzeł Faliszówka vs. Liwocz Brzyska, informacje o pozostałych meczach 5. kolejki - Krosno > Klasa A, gr. III oraz aktualną tabelę rozgrywek.
5. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. III
2023-09-09, godz. 17:00
Orzeł Faliszówka
Liwocz Brzyska
Krosno > Klasa A, gr. III: Orzeł Faliszówka - Liwocz Brzyska (historia bezpośrednich spotkań)
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-05-01 | Liwocz Brzyska | 2 - 1 | Orzeł Faliszówka | Krosno > Klasa A, gr. III |
2023-09-09 | Orzeł Faliszówka | 3 - 3 | Liwocz Brzyska | Krosno > Klasa A, gr. III |
2023-06-04 | Liwocz Brzyska | 2 - 3 | Orzeł Faliszówka | Krosno > Klasa A, gr. III |
2022-10-15 | Orzeł Faliszówka | 0 - 4 | Liwocz Brzyska | Krosno > Klasa A, gr. III |
2022-06-04 | Orzeł Faliszówka | 2 - 5 | Liwocz Brzyska | Krosno > Klasa A, gr. III |
2021-10-17 | Liwocz Brzyska | 2 - 0 | Orzeł Faliszówka | Krosno > Klasa A, gr. III |
Krosno > Klasa A, gr. III: inne mecze tej kolejki
LKS Głowienka | 9 - 1 | Wisłoka Niegłowice | |
Plombier Sparta Osobnica | 2 - 4 | Orzeł Lubla | |
Kotwica Korczyna | 7 - 2 | Czardasz Osiek Jasielski | |
Strzelec Frysztak | 0 - 0 | Tęcza Zręcin | |
KS Zarzecze | 1 - 3 | Orzeł Bieździedza | |
Orzeł Faliszówka | 3 - 3 | Liwocz Brzyska | |
OKS Sobniów Jasło | 0 - 4 | Zorza Łęki Dukielskie |
Krosno > Klasa A, gr. III - aktualna tabela Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zorza Łęki Dukielskie | 20 | 54 | 18 | 0 | 2 | 85 | 14 | 71 | |
2 | LKS Głowienka | 20 | 50 | 16 | 2 | 2 | 58 | 21 | 37 | |
3 | Strzelec Frysztak | 20 | 42 | 13 | 3 | 4 | 56 | 25 | 31 | |
4 | Orzeł Lubla | 20 | 38 | 12 | 2 | 6 | 61 | 40 | 21 | |
5 | Kotwica Korczyna | 20 | 36 | 11 | 3 | 6 | 51 | 39 | 12 | |
6 | KS Zarzecze | 20 | 33 | 10 | 3 | 7 | 41 | 29 | 12 | |
7 | Plombier Sparta Osobnica | 20 | 27 | 7 | 6 | 7 | 44 | 38 | 6 | |
8 | Czardasz Osiek Jasielski | 20 | 25 | 8 | 1 | 11 | 31 | 47 | -16 | |
9 | OKS Sobniów Jasło | 20 | 22 | 6 | 4 | 10 | 29 | 43 | -14 | |
10 | Tęcza Zręcin | 20 | 19 | 5 | 4 | 11 | 30 | 48 | -18 | |
11 | Liwocz Brzyska | 20 | 17 | 5 | 2 | 13 | 27 | 62 | -35 | |
12 | Orzeł Faliszówka | 20 | 17 | 5 | 2 | 13 | 40 | 68 | -28 | |
13 | Orzeł Bieździedza | 20 | 13 | 3 | 4 | 13 | 23 | 50 | -27 | |
14 | Wisłoka Niegłowice | 20 | 7 | 1 | 4 | 15 | 19 | 71 | -52 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |