Statystyki meczu: Iskra Jawornik Polski - LKS Wola Dalsza

Zobacz też: Terminarze Statystyki

30. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2021-07-10, godz. 17:00

Iskra Jawornik Polski

1

LKS Wola Dalsza

1

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-07-10 Iskra Jawornik Polski 1 - 1 LKS Wola Dalsza Rzeszów > Klasa A, gr. II
2020-11-08 LKS Wola Dalsza 2 - 0 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2019-10-20 LKS Wola Dalsza 1 - 0 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2019-04-28 Iskra Jawornik Polski 0 - 0 LKS Wola Dalsza Rzeszów > Klasa A, gr. II
2018-09-15 LKS Wola Dalsza 3 - 0* Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2016-05-22 Iskra Jawornik Polski 0 - 1 LKS Wola Dalsza Rzeszów > Klasa A, gr. II
2015-10-04 LKS Wola Dalsza 2 - 2 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2015-05-24 LKS Wola Dalsza 0 - 0 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2014-10-12 Iskra Jawornik Polski 0 - 1 LKS Wola Dalsza Rzeszów > Klasa A, gr. II
2013-06-16 LKS Wola Dalsza 2 - 0 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2012-09-02 Iskra Jawornik Polski 6 - 4 LKS Wola Dalsza Rzeszów > Klasa A, gr. II
2012-04-29 LKS Wola Dalsza 1 - 1 Iskra Jawornik Polski Rzeszów > Klasa A, gr. II
2011-09-18 Iskra Jawornik Polski 1 - 2 LKS Wola Dalsza Rzeszów > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Iskra Jawornik Polski 1 - 1 LKS Wola Dalsza
Markovia Markowa 3 - 0 * LKS Tarnawka
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 - 1 Astra Medynia Głogowska
KS Dąbrówki 5 - 1 Pogórze Bachórz
Dynovia Dynów 5 - 2 Brzeg Białobrzegi
Dąb Kosina 2 - 3 Szarotka Rogóżno
Arka Albigowa 2 - 7 Zorza Trzeboś
Unia Korniaktów 6 - 0 Tatyna Dylągówka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Zorza Trzeboś 30 72 23 3 4 92 23 69
2 LKS Wola Dalsza 30 67 21 4 5 77 36 41
3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 52 15 7 8 69 43 26
4 Szarotka Rogóżno 30 51 16 3 11 76 54 22
5 KS Dąbrówki 30 50 15 5 10 58 50 8
6 Iskra Jawornik Polski 30 49 15 4 11 52 44 8
7 Dynovia Dynów 30 45 14 3 13 63 49 14
8 Unia Korniaktów 30 43 13 4 13 51 54 -3
9 Astra Medynia Głogowska 30 41 12 5 13 62 65 -3
10 Tatyna Dylągówka 30 39 12 3 15 66 81 -15
11 Markovia Markowa 30 39 12 3 15 54 64 -10
12 Pogórze Bachórz 30 35 8 11 11 50 57 -7
13 Brzeg Białobrzegi 30 33 10 3 17 64 82 -18
14 Dąb Kosina 30 26 7 5 18 42 74 -32
15 Arka Albigowa 30 21 5 6 19 34 82 -48
16 LKS Tarnawka 30 21 6 3 21 22 74 -52
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka