Lewart Lubartów | wyniki i statystyki | IV liga lubelska (sezon 2026/2027)

Lewart Lubartów

IV liga lubelska · sezon 2026/2027

Forma
P

0 wygranych · 0 remisy · 1 porażka

Zdobyli 0 z 3 możliwych punktów w ostatnim meczu · 0% wygranych

Informacje o klubie

Nazwa klubu:

  1. Oficjalna nazwa: Lewart Lubartów
  2. Data założenia: 1923 rok
  3. Pełna nazwa: Międzyszkolny Klub Sportowy Lewart Lubartów


Barwy klubowe:

  1. Kolory: biały i niebieski


Stadion:

  1. Nazwa obiektu: Stadion MKS Lewart Lubartów
  2. Pojemność: około 1 000 miejsc
  3. Lokalizacja: Lubartów, województwo lubelskie


Historia:

  1. Kluczowe wydarzenia:
    • - Założenie klubu w 1923 roku jako jeden z najstarszych w regionie.
    • - Awans do III ligi w latach 90. oraz powrót do tych rozgrywek w XXI wieku.
    • - Wieloletnia obecność w czołówce lig regionalnych.
 
  1. Największe sukcesy:
    • - Stabilna gra w III lidze na przestrzeni lat.
    • - Wygrywanie Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.


Oficjalne kanały klubu:

  1. Strona internetowa: lewartlubartow.com
  1. Fanpage na Facebooku: facebook.com/lewartlubartow
Lewart Lubartów - występy w sezonach
Sezon Liga Miejsce
2024/2025 III liga, gr. IV 17.
2020/2021 III liga, gr. IV 16.
2015/2016 III liga lubelsko - podkarpacka 14.
Lewart Lubartów - ostatnie mecze
2025/2026 · Baraże o awans do 3 ligi
17:00 17.06.2026
Beskid Andrychów
Lewart Lubartów
P
Tabela: IV liga lubelska (sezon 2026/2027)
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Lewart Lubartów - mecze rozegrane u siebie
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Lewart Lubartów - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka
Lewart Lubartów - strzelcy bramek
Lp. Piłkarz Bramki
Brak statystyk
Lewart Lubartów - powiązane newsy
Beskid Andrychów pokonał Lewart Lubartów i zagra o awans do Betclic 3. Ligi
2026-06-17 23:46
Beskid Andrychów pokonał Lewart Lubartów 3-1 po dogrywce i awansował do finału baraży o Betclic 3. Ligę. Drużyna prowadzona przez Grzegorza Bonina długo była bliżej zwycięstwa, jednak losy spotkania odmieniła czerwona kartka. Beskid Andrychów jest o krok od awansu do Betclic 3. ligi....
Czytaj więcej
Baraże Beskid Andrychów - Lewart Lubartów. Gdzie transmisja?
2026-06-16 18:26
Oglądaj transmisję na żywo z meczu Beskid Andrychów - Lewart Lubartów. Spotkanie w środę, 17 czerwca 2026 roku o 17:00 w ramach baraży o awans do 3 ligi. Sprawdź gdzie oglądać. Beskid Andrychów - Lewart Lubartów. Gdzie oglądać transmisję? Mecz Beskid Andrychów - Lewart Lubartów b...
Czytaj więcej
Avia Świdnik z pucharem! Lewart Lubartów postawił trudne warunki
2026-05-06 22:16
Avia Świdnik zdobyła Puchar Polski na szczeblu okręgu lubelskiego. Trzecioligowiec pokonał na wyjeździe Lewart Lubartów 2-0, choć na gole musiał czekać aż do ostatnich dwudziestu minut spotkania.   Avia Świdnik wygrała w Lubartowie z Lewartem 2-0 i sięgnęła po Puchar Polski na ...
Czytaj więcej
Były napastnik Stali Kraśnik znalazł nowy klub
2026-02-11 20:29
Karol Kalita dołaczył do czwartoligowego Lewartu Lubartów. Napastnik w bieżącym sezonie reprezentował barwy Stali Kraśnik.    Stal Kraśnik w rundzie wiosennej nie przystąpi do rozgrywek w Betclic 3 lidze. Kolejnym piłkarzem, który po rozwiązaniu kontraktu znalazł już nowego...
Czytaj więcej
Grzegorz Bonin nowym trenerem Lewartu Lubartów
2025-08-06 17:57
Lewart Lubartów ma nowego trenera. Funkcję szkoleniowca przejął Grzegorz Bonin.   Grzegorz Bonin został nowym szkoleniowcem pierwszej drużyny Lewartu Lubartów. 40-latek poprowadzi biało-niebieskich w sezonie 2025/2026. Równolegle będzie pełnił funkcję trenera koordynatora w Akade...
Czytaj więcej
Kamil Witkowski objął spadkowicza z 3.ligi
2025-07-04 20:26
Kamil Witkowski został nowym szkoleniowcem pierwszego zespołu Lewartu Lubartów. Wraz ze swoim sztabem szkoleniowym już niebawem rozpocznie przygotowania do sezonu 2025/2026. Kamil Witkowski to doświadczony trener, który od maja 2025 roku pełni także funkcję koordynatora Akademii MOSiR Luba...
Czytaj więcej
Podhale Nowy Targ zagra w barażach o 2 ligę!
2025-06-07 17:04
Podhale Nowy Targ pokonało Lewart Lubartów 4-0 i zapewniło sobie drugie miejsce na koniec rozgrywek. O awans do 2 ligi zespół z Nowego Targu będzie walczył w barażach.     Podhale Nowy Targ od początku mocno ruszyło do ofensywy i objęło prowadzenie już w 8. minucie spot...
Czytaj więcej
3 liga: Wisła II Kraków - Lewart Lubartów [TRANSMISJA NA ŻYWO]
2025-05-24 11:40
Transmisja na żywo z meczu 3 ligi gr. IV pomiędzy rezerwami Wisły Kraków a Lewartem Lubartów. Początek meczu w sobotę 24 maja o godz. 12:00. Rezerwy Wisły Kraków, zmierzą się na stadionie Prądniczanki z zespołem Lewartu Lubartów. Dla obu drużyn będzie to starcie nie tylko o pu...
Czytaj więcej
WIDEO: Wisłoka Dębica - Lewart Lubartów 2-0 [BRAMKI]
2025-05-17 22:19
Wisłoka Dębica pokonała Lewart Lubartów 2-0 w meczu 30. kolejki Betclic 3 ligi gr. IV. Zobaczcie, jak padły bramki w tym spotkaniu.    W sobotnie popołudnie Wisłoka Dębica pokonała na własnym stadionie Lewart Lubartów. Mecz rozpoczął się wyrównanie – w 10. minucie Ja...
Czytaj więcej
Wisłoka Dębica tym razem zwycięska
2025-05-17 19:29
Wisłoka Dębica nie zawiodła kibiców i pokonała Lewart Lubartów 2-0.   Wisłoka Dębica w chłodne sobotnie popołudnike ugościła na swoim  terenie ekipę Lewartu Lubartów. Początek spotkania wydawał się mocno wyrównany. Do pierwszego groźniejszego ataku doszłow w 10. minuc...
Czytaj więcej
Lewart Lubartów - wszystkie powiązane newsy