2015-04-19 20:42:02

Łukasz Szczoczarz dał wygraną Stali Rzeszów w Boguchwale [WIDEO, BRAMKI]

Łukasz Szczoczarz (drugi z prawej) kolejny raz zapewnił zwycięstwo Stali Rzeszów (fot. Marcin Baran)
Dwa gole zdobyte przez Łukasza Szczoczarza dały wygraną Stali Rzeszów w meczu z Izolatorem Boguchwała.

Bohaterem gości był Łukasz Szczoczarz, który w czterech ostatnich spotkaniach zdobył pięć goli.

Po raz pierwszy popularny "Szczota" trafił do siatki w 15. minucie spotkania po zgraniu Piotra Prędoty. Gol na 2-0 padł w drugiej połowie i także asystował przy nim Prędota.

Piłkarze Stali Rzeszów mogli to spotkanie wygrać wyżej, ale brakowało im skuteczności.
Gospodarzom nie pomogła nawet czerwona karta dla Romana Mykytyna, którą Ukrainiec zobaczył w 65. minucie.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - STAL RZESZÓW 0-2 (0-1)

0-1 Szczoczarz (15)
0-2 Szczoczarz (59)

Łukasz Szczoczarz na 1-0

Łukasz Szczoczarz na 2-0