2015-03-22 17:14:20

Skromna wygrana Crasnovii na inaugurację. Gol Pawła Adamczyka w debiucie

Crasnovia wygrała 1-0 z Sawą Sonina w meczu 16. kolejki 4 ligi podkarpackiej.
Crasnovia Krasne pokonała Sawę Sonina 1-0 w na inaugurację piłkarskiej wiosny. Zwycięskiego gola zdobył Paweł Adamczyk.

Piłkarze Crasnovii świetnie weszli w meczu i już w 2. minucie objęli prowadzenie. Gola na wagę trzech punktów zdobył Paweł Adamczyk sprowadzony w przerwie zimowej z Sokoła Sieniawa.

Adamczyk mógł strzelić więcej bramek, ale zabrakło mu skuteczności. Swoje okazji mieli także Sławomir Rozborski, Adrian Szczepański i Tomasz Pietrasiewicz.

CRASNOVIA KRASNE - SAWA SONINA 1-0 (1-0)

1-0 Adamczyk (2)

Crasnovia Krasne: Kukulski - Micał, Baran, Kwaśniczko, Chmiel, Parys, Krzak, Rozborski, A. Szczepański, Adamczyk (80. R. Szczepański), Stępień (61. Pietrasiewicz)

Sawa Sonina: Koryl - Dziedzic, Paczocha, Róg, Woźniak (61. Kot), Grad(46. Bukała), Bereś, Wójcik, Nycz, Cieślik (61. Kurzeja), Nazar (składy za crasnovia.futbolowo.pl)

Sędziował: Mariusz Złotek (Stalowa Wola). Żółte kartki: Krzak, Adamczyk - Grad, Bereś, Cieślik, Róg