2014-11-09 16:50:52

"Piwosze" zremisowali z Przełomem Besko. Znowu bez goli

Pogoń Leżajsk zremisowała z Przełomem Besko 0-0 w meczu 15. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

W pojedynku dwóch drużyn środka tabeli nie padły gole. Gracze Pogoni Leżajsk w siedmiu meczach przed własną publicznością zremisowali czterokrotnie z czego aż trzy razy bezbramkowo.

Piłkarze Przełomu Besko kończyli to spotkanie grając w osłabieniu. W 70. minucie czerwonym kartonikiem ukarany został Mateusz Kolanko.

POGOŃ LEŻAJSK - PRZEŁOM BESKO 0-0

Pogoń Leżajsk: Kurosz - Bubiłek, Bucior, K. Bukowski, Gilar, Lebioda, Maciorowski, Murawski, Warenica, Dąbek, Fabianowski

Przełom Besko: G. Kielar - Dziok, Jęczkowski, Kapłon, K. Kielar (80. Miklaszewski), Kolanko, Macnar (70. S. Kijowski), Pasternak, Szałajko, J. Szybka, Zajączkowski (62. K. Kijowski)

Sędziował: Paweł Kantor (Dębica). Żółte kartki: Gilar, Dąbek, K. Bukowski, Warenica - Jęczkowski, Kolanko. Czerwona kartka: Kolanko (70, druga żółta) . Widzów: 100

źródło: polskieligi.net / własne