2014-10-31 15:09:51

"Stalówka" straciła punkty w Legionovie. Dwa gole Sekulskiego nie pomogły

Stal Stalowa Wola prowadziła w wyjazdowym meczu z Legionovią już 2-0, ale ostatecznie wywalczyła tylko remis. Do wygranej nie wystarczyły dwa gole Łukasza Sekulskiego.

Piłkarze "Stalówki" w Legionowie byli bardzo blisko wygranej, ale zabrakło im szczęścia i zimnej krwi. W końcówce meczu Legionovia zdobyła dwa gole i do Stalowej Woli pojedzie tylko punkt.

W 56. minucie w polu karnym Legionovii faulowany był Patryk Tur, a arbiter wskazał na "wapno". Z linii jedenastu metrów do siatki trafił Łukasz Sekulski dając prowadzenie Stali Stalowa Wola. Drugi gol dla "Stalówki" padł niespełna 10 minut później, a jego autorem ponownie był najlepszy snajper gości.

W końcówce spotkania gospodarze przycisnęli i ostatecznie dopięli swego. Najpierw w 80. minucie kontaktową bramkę zdobył Szymon Lewicki, a kilka minut później do siatki trafił jeden z zawodników "Stalówki", który niefortunnie interwenował pod własnym polem karnym (prawdopodobnie był to Michał Bogacz).

LEGIONOVIA LEGIONOWO - STAL STALOWA WOLA 2-2 (0-0)

0-1 Sekulski (56-karny)
0-2 Sekulski (65)
1-2 Lewicki (80)
2-2 Bogacz (86-samobójcza)

Legionovia Legionowo: Smyłek - Wieczorek, Dankowsi, Goropevsek, Kominiak - Januskiński (77. Maciejewski), Broniszewski (74. Stromecki), Pavić, Ziąbski (65. Lewicki), Tlaga (65. Czapa) - Odunka

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kantor - P. Tur, Łanucha (76. Giel), Samołyk, Sekulski, Michałek (68. Kowalski) - Płonka

Sędziował: Kamil Waskowski (Poznań). Żółte kartki: Dankowski, Ziąbski, Kominiak - Płonka, P. Tur, Sekulski
źródło: polskieligi.net