2014-10-11 17:27:19

Motor Lublin wypunktował Wisłokę Dębica

Piłkarze Wisłoki Dębica przegrali 1-4 z Motorem Lublin w wyjazdowym meczu 3 ligi lubelsko-podkarpackiej.

Podopieczni Mirosława Kality po ostatnim zwycięstwie z Izolatorem Boguchwała doznali zimnego prysznica w Lublinie. Gospodarze nie pozostawili dębiczanom złudzeń ogrywając ich aż 4-1.

Do przerwy Motor Lublin prowadził 2-0 po golach Pawła Myśliwieckiego i Kamila Stachyry. Graczom Wisłoki Dębica brakowało nieco szczęścia po dwukrotnie trafiali w poprzeczkę.

Kiedy jednak w 70. minuty na 3-0 podwyższył Rafał Król (z rzutu karnego), a trzy minuty później czwartego gola dla gospodarzy strzelił Myśliwiecki, wiadomo było, że Wisłoka do domu wróci bez punktów.

Honorowego gola dla dębiczan strzelił w doliczonym czasie Janusz Wolański.

MOTOR LUBLIN - WISŁOKA DĘBICA 4-1 (2-0)

1-0 Myśliwiecki (22)
2-0 Stachyra (26)
3-0 Król (70-karny)
4-0 Myśliwiecki (73)
4-1 Wolański (90+2)

Wisłoka Dębica (skład wyjściowy): Ćwiczak - Podlasek, Konrad, Remut, Bieszczad, Juszkiewicz, Maik, Pęcak, Wolański, Barycza, Kantor