2014-08-24 14:07:57

Wólczanka Wólka Pełkińska - Stal Kraśnik 4-2 [WIDEO]

Wólczanka Wólka Pełkińska wygrała ze Stalą Kraśnik 4-2. To pierwsze, historyczne zwycięstwo Wólki w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej.

Mecz rozpoczął się lepiej dla gości, którzy wyszli na prowadzenie w 19. minucie po uderzeniu Marcelego Packa. Kilkanaście minut później w polu karnym gospodarzy faulował Mateusz Matysiak i Krzysztof Pietluch mógł doprowadzić do wyrównania - nie wykorzystał jednak rzutu karnego. Do przerwy Stal Kraśnik wygrywała 1-0.

Po zmianie stron podopieczni Marka Rybkiewicza wzięli się za odrabianie strat, co szybko przyniosło efekty. Dwa gole zdobył Krzysztof Pietluch i gospodarze prowadzili 2-1.

Piłkarzy Stali odpowiedzieli trafieniel Filipa Drozda z rzutu karnego, ale końcówka należała do Wólczanki Wólka Pełkińska. Bramką na 3-2 zdobył Maciej Lech, a wynik spotkania ustalił w doliczonym czasie gry Marek Gwóźdź.

Wólczanka - Stal Kraśnik 4-2 [BRAMKI, WIDEO]

WÓLCZANKA WÓLKA PEŁKIŃSKA - STAL KRAŚNIK 4-2 (0-1)

0-1 Pacek (19)
1-1 Pietluch (49)
2-1 Pietluch (55)
2-2 Drozd (74)
3-2 Lech (83)
4-2 Gwóźdź (90+4)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Mikus (28. Groch) - A. Poprawa (78. Bober), Rybkiewicz (61. Hala), Misiło, B. Poprawa - Kocur, Padiasek (28. Wójcik), Gwóźdź, Lech - Boratyn, Pietluch

Stal Kraśnik: Marcin Matysiak Marcin - Leziak, Mateusz Matysiak, Pietroń, Kalisz (69. Wereski), Pacek, Wojtaszek (67. K. Chamera), Pokotyluk (58. Goździuk), Szewc, Drozd, Kuzio (46. Kłyk)

Sędziował: Radosław Wąsik (Lublin). Żółte kartki: Pietluch, Wójcik - Kuzio, Pacek, Wereski. Czerwona kartka: Mateusz Matysiak (31, faul w polu karnym)

źródło: polskieligi.net / wolczanka.futbolowo.pl