2014-07-30 21:34:43

sparing: JKS Jarosław - Sokół Sieniawa 0-2

Sokół Sieniawa wygrał z JKS-em Jarosław 2-0 w rozegranym dziś meczu sparingowym.

Bramki dla Sokoła Sieniawa zdobywali Bartosz Wróbel i Mateusz Jędryas.

W drużynie prowadzonej przez Ryszarda Federkiewicza zagrali Mateusz Serafin i Dawid Dziekan z Kolbuszowianki oraz Krzysztof Bigas z Pogoni Leżajsk. Cała trójka powinna wzmocnić ekipę Sokoła w nadchodzącym sezonie.

Z drużyną pożegnał się natomiast Kamil Kołodziej, który przenosi się do Orła Przeworsk. Wcześniej odeszli także Krystian Wrona i Dawid Pigan (obaj Stal Stalowa Wola), a także Paweł Marczenia i Krzysztof Karwacki.

JKS JAROSŁAW - SOKÓŁ SIENIAWA 0-2 (0-0)
0-1 Wróbel
0-2 Jędryas

źródłó: Sokół Sieniawa / własne

meczowy 2014-07-30 23:00:27

bramki były strzelone jak jks gral drugo trzecim składem wiec nie przywiązywał bym do tego wyniku wagi

??? 2014-07-30 23:38:08

to JKS ma 33 zawodnikow ze gral trzecim skladem ? ile zmian mozna zrobic ?

kjh 2014-07-30 23:49:35

JKS zagrał wreszcie sparing z 3 ligowym rywalem i ....od razu przegrał.nie sztuka ogrywac 5 i 4 lige.

~anonim 2014-07-31 00:10:19

najlepiej napisac ze Jks grał w drugiej połowie nawet trzecim składem to Banka i paru innych do trzeciego składu wyladowali to ciekawe przegrali i tyle w temacie Sieniawa w drugiej polowie tez grała niby słabszymi zawodnikami

do kjh 2014-07-31 02:21:40

Ryj chamaku, tylko JKS - pamiętaj

miller 2014-07-31 09:02:15

Nie napinajcie sie chyba że nie byliście na meczu dlatego takie głupoty piszecie. Sokół wygrał bo ma więcej wartościowych rezerwowych JKS w pierwszej połowie grał pierwszym składem i był duzo lepszy na boisku po przerwie Trener chciał zobaczyc jak juniorzy i testowani i wynalazki typu Kania poradza sobie z silniejsza druzyna i napewno wiekszość z nich w pierwszej druzynie długo nie zagra a niektórzy mielei ostatnią szansę i jej nie wykorzystali i nie beda brani pod w uwagę w ustalaniu składu na III ligę :) MYSLCIE TROCHĘ ! :) Nie bądźcie szowinistami tylko realistami ! :) W lidze na pewno bedzie inaczej i wynik inny :)

1938 2014-07-31 09:33:56

Miller ja już dawno temu pisałem ze nie ma u nas konkurencji i ławki. Jak ci juniorzy,testowani i wynalazki się nie nadają to w takim razie kto na tej ławce będzie siedział? Będziemy tak jak w poprzednim sezonie grać jedną jedenastką a jak przyjdą kontuzje i kartki to będzie strach kto ma zagrać.

rexyo 2014-07-31 10:13:32

Nie niestety ale macie rację :) Trzynastoma piłkarzami ligę obegrać nie będzie łatwo znowu 11-TKA i...no wczoraj w drugiej połowie to tylko Bania i Tyrawski zagrali co moga grac w pierwszym składzie może jeszcze Sobczak a ta reszta pod dowództwem Kani to nie wiem skąd takich nazbierali. :)
Juz myslałem że jak będzie nowy Trener to Kaania nawet ławki nie powącha! Ten Kania to w Rokietnicy był tylko rezerwowym która spadła do A Klasy a w JKS ma grać ?????
Rezerwowych nie ma i co pokazjują ci "przybysze" nadal WYNALAZKI na ławce będą siedzieć :):):):)

~anonim 2014-07-31 10:35:36

Jaka metamorfoza Serafina w Rzemiślniku badziewie a tu w Sieniawie bedzie w 3 lidze grał. Jak w polityce nie sprawdził sią na jednym stołku idzie na drugi lepszy stołek

~anonim 2014-08-01 11:25:27

Brawo Sokol! teraz tylko awans!

Sokół 2014-08-01 11:34:49

ktos chyba specjalnie takie glupie komentarze pisze o awansie zeby napinke zrobic, gramy spokojnie o 3 pkt w kazdym meczu, utrzymanie trzeba zrobci a nie jakis awans