2014-06-07 21:46:24

Polonia Przemyśl przegrała w Kraśniku na zakończenie sezonu

Piłkarze Polonii Przemyśl rozegrali ostatni w tym sezonie mecz, przegrywając w Kraśniku z miejscową Stalą 1-3.

Przemyślanie do przerwy przegrywali dwoma bramkami, które stracili po uderzeniach Daniela Szewca i Marcelego Packa.

W drugiej części meczu kontaktowego gola strzelił Arkadiusz Orzechowski lecz już 5 minut później gospodarze ponownie "odskoczyli" Polonistom. Bramkę na 3-1, ustalając ostatecznie wynik meczu, strzelił ponownie Szewc.

STAL KRAŚNIK - POLONIA PRZEMYŚL 3-1 (2-0)
1-0 Szewc (21)
2-0 Pacek (45)
2-1 Orzechowski (53)
3-1 Szewc (58)

Polonia Przemyśl: (wyjściowy skład) Szpuk - Chlibkiewicz, Kozak, Kuźma, Kuźniar, Kocur, Owczar, A.Kazek, Orzechowski, Rogalski, Gosa.

Stal Kraśnik: (wyjściowy skład) Mazur - Leziak, Pietroń, Matysiak, Gawron, Wojtaszek, Szewc, Pacek, Drozd, Bolkit, Ryczek.

źródło: polskieligi.net