2014-05-14 23:05:47

Resovia pokonała Stal Sanok po kontrowersyjnym rzucie karnym [WIDEO]

Resovia skromnie pokonała Stal Sanok w meczu 29. kolejki. Jedyny gol padł po dyskusyjnym rzucie karnym, którego na raty wykonywał Mateusz Świechowski.
 
Rzeszowski zespół przez całe spotkanie był stroną przeważającą, ale seryjnie marnował okazje na bramkę. Resovia ostatecznie wygrała tylko 1-0. Na pewno jest to zasłużone zwycięstwo, choć gol padł po dość mocno kontrowersyjnym rzucie karnym.
 
W 71. minucie lewą stroną w polu karne wbiegł Michał Ogrodnik i w starciu z jednym z zawodników Stali Sanok upadł na ziemię, a sędzia wskazał na jedenasty metr.
 
Rzut karnego nie wykorzystał wprawdzie Mateusz Świechowski (bramkarz gości Piotr Krzanowski obronił jego strzał), ale dobitka wylądowała już w siatce.
 
Całą sytuację można zobaczyć na zamieszczonym poniżej materiale wideo (od 2:06).
 
Tak czy inaczje podopieczni Macieja Huzarskiego zaksięgowali kolejne trzy punkty i na fotelu lidera 3 ligi lubelsko-podkarpackiej zagoszczą na pewno na dłużej. Drugi w tabli JKS Jarosław traci do rzeszowian już cztery oczka, choć ma do rozegrania o jeden mecz więcej.
 
1-0 Świechowski (72)
 
Resovia Rzeszów: Pietryka - Krawzcyk, Makorin, Sękowski, Fedan, Pyrdek (64. Buczek), Nikanowycz, Domoń, Świechowski, Ogrodnik (90. Watseba), Dziedzic (46. Kaliniec)
 
Stal Sanok: Krzanowski - Jaklik, Kokoć, Zarzycki, Faka, Karomil Adamiak, Lorenc, Kamil Adamiak, Ząbkiewicz, Wójcik (46. Sobolak), Kuzio
 
Sędziował: Tomasz Mroczek (Mielec). Żółte kartki: Krawczyk, Fedan, Świechowski, Dziedzic - Jaklik
 
 
YouTube Thumbnail
Play
 
źródło: polskieligi.net / cwks-resovia.pl

Czytaj także

Komentarze (13)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.