2014-05-11 01:05:24

Orzeł Przeworsk wygrał w Białej Podlaskiej

Piłkarze Orła Przeworsk odnieśli drugie w tym roku zwycięstwo, drugie na wyjeździe. Tym razem pokonali Podlasie Biała Podlaska 2-1.

Drużynie z Przeworska prowadzenie dał w 13. minucie meczu Tomasz Walat.

Na 2-0 dla gości podwyższył Paweł Zięba w 48. minucie meczu. Pomocnik Orła przebywał wówczas na boisku od dwóch minut.

Gospodarzy stać było jedynie na gola kontaktowego. Patryk Romaniuk pokonał Mateusza Karnasa w 62 minucie spotkania.

PODLASIE BIAŁA PODLASKA - ORZEŁ PRZEWORSK 1-2 (0-1)
0-1 Walat (13)
0-2 Zięba (48)
1-2 Romaniuk (62)

Podlasie Biała Podlaska: Chojak - Skrodziuk, Mirończuk, Jarzynka, Konaszewski, Leśniak, Lesiuk, Wiraszka, Kocoł, Łukasiewicz (76. Magier), Sawtyruk (58. Romaniuk).

Orzeł Przeworsk: Karnas - Ostrzywilk, Sierżęga, Sykała, Jarosz, Kocur (76. Tworzydło), Karwacki (76. Majcher), Zagórski (46. Zięba), Weres (65. Walkowicz), Walat, Słysz.

Sędziował: Piotr Kasperski (Lublin). Żółte kartki: Konaszewski, Leśniak, Kocoł, Wiraszka - Zagórski, Słysz. Widzów: 200.

źródło: polskieligi.net / biala24.pl