2014-04-30 22:05:11

Wólczanka rozgromiła Mokrzyszów. Klasyczny hat-trick Krzysztofa Pietlucha

Wólczanka Wólka Pełkińska rozgrmiła OKS Mokrzyszów 5-1. Klasycznego hat-tricka dla gospodarzy skompletował Krzysztof Pietluch.

Gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia. Już w 3. minucie meczu Piotr Boratyn zgrał piłkę na piąty metr, a Krzysztof Pietluch trafił do siatki. Kwadrans później najlepszy snajper Wólczanki uderzył płasko z 7 metrów i było 2-0.

Za kolejnych kilka minut miejscowi znów cieszyli się z bramki. Kolejny raz na listę strzelców wpisał się Pietluch (uderzenie z 15 metrów w samo okienko), kompletując tym samym klasycznego hat-tricka.

Na 4-0 chwilę późnej podwyższył Piotr Boratyn, który wykorzystał sytuację sam na sam z Oskarem Wardzałą. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

W 88. minucie honorowego gola gla OKS-u Mokrzyszów zdobył Jakub Rzepiela, która po rzucie rożnym trafił do bramki głową. Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa - wynik spotkania na 5-1 ustalił, również uderzeniem głową, rezerwowy Adrian Bednarz.

1-0 Pietluch (3)
2-0 Pietluch (18)
3-0 Pietluch (22)
4-0 Boratyn (25)
4-1 Rzepiela (88)
5-1 Bednarz (89)

Wólczanka Wólka Pełkińska: Groch (76. Fleszar) - Hala, Lech, Rybkiewicz (46. Szczepański), B. Poprawa - Tołpa (46. Duży), Gwóźdź, Bober (71. Bednarz), Padiasek - Boratyn, K. Pietluch (60. Ilasz)

OKS Mokrzyszów: Wardzała - Prarat, Guściora, Stępień, Rzepiela - Duda, Rożek, Sołtykiewicz, Farian - Bażant, Łuciów (80. Malicki)