2014-03-29 23:00:52

Sokół Sieniawa wygrał w Zamościu

Sokół Sieniawa po niespodziewanej porażce w pierwszym meczu rundy, dał dziś swoim fanom powód do radości ogrywając w Zamościu AMSPN Hetmana 3-1.

Wynik meczu otworzył Bartosz Wróbel w 29. minucie. Drużyna z Sieniawy, prócz jednobramkowego prowadzenia, schodziła na przerwę grając w przewadze po tym, jak czerwoną kartką ukarany został zawodnik gposdarzy Mateusz Herda.

Sokół starał się wykorzystać osłabienie miejscowych by zwiększyć przewagę. Doskonałą okazję ku temu miał Tomasz Wilusz, jednak nie zdołał wykorzystać rzutu karnego.

Skuteczniejszy okazał się Andrij Małyk, autor drugiego gola dla Sokoła. Chwilę później było już 3-1 dla gości po drugim tego dnia trafieniu Wróbla.

W końcówce bramkę dla zamościan zdobył Kamil Pliżga, lecz jak się okazało było to jedynie trafienie honorowe.

AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ - SOKÓŁ SIENIAWA 1-3 (0-1)
0-1 Wróbel (29)
0-2 Małyk (71)
0-3 Wróbel (76)
1-3 Pliżga (83)

źródło: polskieligi.net