2014-01-21 19:45:21

sparing: Siarka Tarnobrzeg - Bocheński KS 7-0

Siarka Tarnobrzeg, której piłkarze przebywają na obozie przygotowawczym w Ulanowie,  w pierwszym meczu kontrolnym rozbiła trzecioligowy Bocheński KS aż 7-0.

"Siarkowcy" w swoim pierwszym meczu kontrolnym urządzili sobie ostre strzelanie gromiąc w Woli Chorzelowskiej Bocheński KS 7-0!

Worek z bramkami otworzył Jakub Wróbel w 11. minucie gry. Kolejną bramkę zdobył zaledwie 16-letni Jakub Głaz, wychowanek Siarki.

Po przerwie tarnobrzeżanie rozstrzelali się na dobre. Na 3-0 trafił Mirosław Baran, a następnie po dwie bramki zdobywali Tomasz Ciećko i Robert Tunkiewicz.

Łącznie w ekipie Siarki zagrało 22 zawodników. Zabrakło jedynie Daniela Koczona i Bartłomieja Makowskiego narzekających na drobne urazy.

SIARKA TARNOBRZEG - BOCHEŃSKI KS 7-0 (2-0)
1-0 Wróbel (11)