2014-01-09 22:01:01

Stal Stalowa Wola zagra towarzysko z Pogonią Lwów

Końcem czerwca zaplanowano w Stalowej Woli mecz towarzyski w ramach którego miejscowa Stal podejmować będzie odbchodzącą w tym roku 110. rocznice powstania Pogoń Lwów.
 
Jak poinformował na twitterze odpowiedzialny we lwowskim klubie za marketing Marcin Siembida, odbył dziś rozmowę z prezesem Stali Mariuszem Szymańskim. W jej trakcie ustalono wstępny termin rozegrania spotkania pomiędzy Stalą a Pogonią.
 
Pogoń Lwów jest najstarszym polskim klubem. Istniejący od 1904 roku Lwowski Klub Sportowy planuje obchody 110. rocznicy powstania. Z tej okazji na Arenie Lwów ma się odbyć spotkanie pomiędzy Pogonią, a jednym z klubów T-Mobile Ekstaklasy.
 
Ponad to w planach jest organizacja turnieju przyjaźni, w którym udział wzięły by zaproszone kluby wspierające Pogoń - Polonia Przemyśl, Legia Warszawa, Śląsk Wrocław i Chrobry Głogów.

Czytaj także

Komentarze

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.