2013-10-06 11:46:51

Czarni Jasło ograli Sokoła Nisko

Piłkarze Czarnych Jasło wygrali 3-0 z Sokołem Nisko w meczu 12. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 12. minucie spotkania po golu Ireneusza Brożyny, który trafił do siatki głową. Czarni Jasło prowadzili do przerwy 1-0.

Po zmianie stron bramkarza gości pokonali jescze Damian Kulig i Michał Tusiński - ten drugi na boisku pojawił się 10 minut wcześniej.

1-0 Brożyna (12)
2-0 Kulig (65)
3-0 Tusiński (74)

Czarni: Biernacki - Szydło, Madejczyk, Nabożny, Setlak (60. Dziedzic) - Brożyna (83. Jamuła), Chrząszcz, Szopa, Warchoł (60. Munia), Kulig - Świątkowski (64. Tusiński)

Sokół: Furtak - Dyba, Stępień, Woźniak, Myszka - Niedziałek, Zając (46. Kobylarz), Kwiatkowski (59. Olszowy), Młynarski - Sojecki, Serafin

Sędziował: Grzegorz Wrona z Kolbuszowej. Żółte kartki: Szopa, Chrząszcz - Dyba, Niedziałek, Stępień. Widzów: 100