Fot. Reslogistic Błażowianka Błażowa/Facebook.
Błażowianka Błażowa prolongowała umowę z obecnym trenerem. Beniaminka 4 ligi podkarpackiej w dalszym ciągu będzie prowadził Konrad Bober.
Po zwycięstwie w rzeszowskiej "Okręgówce" i awansie na czwartoligowe salony, Błażowianka Błażowa ogłosiła pierwsze decyzje kadrowe na nadchodzące rozgrywki. Opiekunem beniaminka pozostanie Konrad Bober.
Będzie to czwarty sezon 32-letniego szkoleniowca w klubie z ul. Armii Krajowej. W tym czasie jego drużyna poczyniła spory skok jakościowy, o czym świadczy to, że zajmowała miejsce w czołowej czwórce.
Błażowianka może pochwalić się świetnym bilansem na własnym boisku- w niedawno zakończonej kampanii zgarnęła aż 40 oczek na 45 możliwych.
Czytaj także
2025-06-27 21:10
Nowy napastnik w Lubaczowie!
2026-06-16 20:39
Jacek Sowa zostanie trenerem Błażowianki. Kamil Jagusiak odchodzi
2025-12-16 12:40
Plan sparingów Błażowianki Błażowa (zima 2026)
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.
































_1776713266.png)




























