2025-05-21 19:05:30

Izolator Boguchwała pokonał Wisłoka Wiśniową

fot. KRTSE Photography
fot. KRTSE Photography
Izolator Boguchwała pokonał 2-1 u siebie Wisłok Wiśniową w meczu 30. kolejki IV Ligi Podkarpackiej!
 
Nie zaczął się ten mecz po myśli gospodarzy. Już w siódmej minucie po dobrym początku i kilku groźniejszych akcjach Wisłok wyszedł na prowadzenie po trafieniu samobójczym obrońcy "Izolacji". 
 
Nie obniżyło to morale trenera Krzysztofa Szponda, który w kolejnych minutach zaczął układać mecz pod siebie. Izolator był coraz to groźniejszy, aż w końcu w 28. minucie wyrównał stan meczu dzięki bramce zdobytej przez Konrada Kowala
 
Po tym trafieniu potkanie wyrównało się, a gra toczyła się raczej w środku pola. W drugiej połowie to jednak znowu gospodarze tworzyli groźniejsze okazje. Jedną z nich w 71. minucie wykorzystał ponownie Konrad Kowal, notując swoją drugą tego dnia bramkę. Jak się okazało, bramkę na wagę zwycięstwa. 
 
Izolator umocnił się tym samym na szóstym miejscu w ligowej tabeli. 
 
 
0-1 samobójcza (7)
1-1 Konrad Kowal (28)
2-1 Konrad Kowal (71)
 
Izolator Boguchwała (skład wyjściowy): Wanat - Początek, Gajdek, Lusiurz, . Wilk, Kowal, M. Wilk, Ciemierkiewicz, Frydrych, Bieniek, Marciniec
Wisłok Wiśniowa (skład wyjściowy): Kszuba - Kovtok, Nahornyi, Bożek, Krok, Gil, Gdowik, Maik, Szymański, Czelny, Majewski
Sędziował: Marek Pająk (Mielec)

4 liga podkarpacka - 30. kolejka:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze (3)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.