Sławomir Adamus nie jest już szkoleniowcem OKS-u Mokrzyszów. Władze klubu rozglądają się za nowym trenerem choć nie wiedzą, w której lidze zagrają.
Sławomir Adamus nie jest już szkoleniowcem OKS-u Mokrzyszów. Władze klubu rozglądają się za nowym trenerem choć nie wiedzą, w której lidze zagrają.Po zakończeniu sezonu z drużyną pożegnał się jej dotychczasowy opiekun Sławomir Adamus. Jego następca nie jest jeszcze znany także z tego względu, że aktualnie "Meksyk" nie wie jeszcze w której lidze zagra.
Klub otrzymał licencję na grę w 4 lidze podkarpackiej, a decyzja czy zagra w niej w sezonie 2013/2014 powinna zapaść końcem tygodnia.
źródło: własne
Czytaj także
2013-08-07 20:47
sparing: OKS Mokrzyszów - Koprzywianka 3-1
Komentarze (4)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.