

fot: Ekoball Stal Sanok
Ekoball Stal Sanok pokonała ligowego rywala, Wisłoka Wiśniowa 2-0.
Obie drużyny mogą być zadowolone swoich wyników w rundzie jesiennej w IV Lidze Podkarpackiej. Ekoball Stal Sanok zajmuje 9. miejsce w tabeli z 26 punktami.
Wisłok Wiśniowa jest o trzy miejsca wyżej, na 6. lokacie. Na koncie ma uzbierane 28 punktów, co może zadowalać kibiców oraz samego trenera Grzegorza Sitka.
Rezultat otworzył Kacper Sumara, który dał pierwszą bramkę gospodarzym w tym sparingu. Podwyższył wynik Miłosz Gierczak i zapewnił swojej drużynie bardzo pewne zwycięstwo w pierwszym zimowym meczu towarzyskim.
Więcej o przygotowaniach naszy drużyn: Sparingi od Ekstraklasy do 4 ligi [ZIMA 2025]
1-0 Kacper Sumara
2-0 Miłosz Gierczak
Ekoball Stal Sanok: Półkoszkek/Romaniak - Słysz Sz., Sobol, Kloc, Nowak, Słysz K.,Mateja, Tabisz, Sumara,Lorenc,Gierczak-Gawlewicz, Jajko,Paszkowski, Nowosielski-Rajtar, Kowalik, Młynarski
Czytaj także

2025-02-01 15:59
Sokół Kolbuszowa Dolna na remis w trzecim sparingu

2025-02-01 16:42
Sokół Nisko ograł drużynę z okręgówki
Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.