Mirosław Kalita, który prowadził ostatnio Stal Stalowa Wola, będzie trenerem piątoligowej Wisłoki Dębica.
Mirosław Kalita, który prowadził ostatnio Stal Stalowa Wola, będzie trenerem piątoligowej Wisłoki Dębica.Mecz w Czarnej (4-0) była ostatnim meczem Wisłoki Dębica pod wodzą Janusza Turka.
Nowym szkoleniowcem biało-zielonych został Mirosław Kalita, który ostatnio pracował z piłkarzami drugoligowej Stali Stalowa Wola.
42-letni Kalita jest wychowankiem Wisłoki. Przed laty pracował tutaj także jako trener. Całkiem możliwe, że na piątoligowym poziomie pomoże drużynie także na boisku.
Po 21. kolejach rozgrywek dębickiej 5 ligi piłkarze Wisłoki zajmują drugą pozycję w tabeli. Prowadzi Igloopol.
źródło: własne
Czytaj także
2013-06-16 12:56
Derby Dębicy dla gości: Wisłoka - Igloopol 1-2
2014-06-28 13:06
Mirosław Kalita odchodzi z Wisłoki Dębica
2014-10-20 23:10
Mirosław Kalita nie jest już szkoleniowcem Wisłoki Dębica
2014-12-17 08:38
Mirosław Kalita trenerem Watry Białka Tatrzańska
Komentarze (2)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.