2024-05-30 12:18:10

Bartosz Pioterczak: Przed nami jeden mecz i wszystko jest możliwe

Bartosz Pioterczak strzelił drugą bramkę w meczu z Chojniczanką (fot. Radek Kuśmierz/ archiwum)
Bartosz Pioterczak strzelił drugą bramkę w meczu z Chojniczanką (fot. Radek Kuśmierz/ archiwum)
 - To jest jeden mecz i tutaj wszystko jest możliwe. Jesteśmy bardzo dobrze nastawieni- mówił po meczu z Chojniczanką Bartosz Pioterczak, która kapitalnym uderzeniem zapewnił "Stalówce" zwycięstwo. 
 
Stal Stalowa Wola pokonała Chojniczankę Chojnice 2-1 po golach Damiana Urbana i Bartosza Pioterczaka. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego zagrają w finale baraży o 1 ligę. 
 
- Cieszę się, że mogłem pomóc drużynie i awansujemy dalej. Jedziemy na Kalisz i nie liczy się nic tylko awans- mówił Bartosz Pioterczak. 
 
- Po mojej bramce myślałem, że dowieziemy ten wynik. Chojniczanka strzeliła bramkę, więc lekki stresik się wdarł, ale dzisiaj linia defensywy u nas zagrała świetny mecz. Dowieźliśmy wynik do końca- dodał. 

Bartosz Pioterczak: To jest jeden meczu i wszystko jest możliwe

W sobotę "Stalówka" zmierzy się na wyjeździe z KKS-em Kalisz. Ekipa ze Stalowej Woli jest jeden krok od 1 ligi. 
 
- To jest jeden mecz i tutaj wszystko jest możliwe. Jesteśmy bardzo dobrze nastawieni. Teraz dwa dni przygotowania do meczu i zrobimy wszystko, żeby jak najlepiej się przygotować i po prostu go wygrać- powiedział Bartosz Pioterczak. 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2024-05-30 12:56:14

Brawo młody, przed Tobą przyszłość, już niedługo będziesz biegał z orzełkiem na piersi po Narodowym

ajerant 2024-05-30 14:47:03

Jeśli ktoś ze Stalowej Woli wybiera sie na mecz do Kalisza to radze wchodzić na stadion jako zwykły kibic miedzy miejscowymi bo zorganizowana grupa ma ograniczenia i nikt poza limit nie wejdzie.Ja już to przerabiałem nie na jednym meczu i nigdy jako zwykły kibic nie miałem problemów w wejściem.Oczywiście w trakcie meczu i tak kibicuje zawsze kochanej Stalowce

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij