2024-05-02 21:05:40

Marek Zub: Odetchnęliśmy, jeżeli chodzi o patrzenie w dół tabeli

Trener Stali Rzeszów Marek Zub przed meczem z GKS-em Katowice (fot. Robert Skalski / Stal Rzeszów)
Trener Stali Rzeszów Marek Zub przed meczem z GKS-em Katowice (fot. Robert Skalski / Stal Rzeszów)
- Można powiedzieć, że odetchnęliśmy, jeżeli chodzi o patrzenie w dół tabeli, o kwestie związane ze spadkiem do niższej ligi - powiedział trener Stali Rzeszów Mark Zub na konferencji prasowej przed zbliżającym się meczem z GKS-em Katowice.
 
- Wydaje mi się, że to było kluczowe w przypadku naszych zawodników. Pozwoliło im po prostu zagrać swobodnie, z większym ryzykiem, z większą determinacją, bez zastanawiania się nad konsekwencjami każdej decyzji - dodał Marek Zub.
 
- Nie ma żadnego panaceum, nic wielkiego się nie stało, po prostu zaczyna się robić kolektyw. Nie tylko w szatni, ale też na boisku. Powoli zaczynają pojawiać się efekty pracy związane z tym, co nas najbardziej bolało od początku sezonu.
 
- Chociażby przykład stałych fragmentów gry. W pierwszej części sezonu wszystkie drużyny, które grały przeciwko nam zakładały od tego swoją strategię na mecz. Doprowadzić do rzutu wolnego, rożnego, wrzucić piłkę w pole karne i tak dalej - powiedział szkoleniowiec Stali Rzeszów.

- To jest taki przykład, myślę, że zrobiliśmy dużo, to nie znaczy, że wszystko, to jest cały czas proces. Nie ma żadnego leku, który nagle zaczął działać. Po prostu pracujemy cały czas w jednym kierunku, z jednym założeniem, jakie zakładaliśmy w oparciu o jedną grupę zawodników. Ryzykujemy, czasami mieszamy w składzie, ale taka jest specyfika naszego klubu w tej chwili.
 
Zapis całej konferencji prasowej z udziałem trenera Stali Rzeszów Marka Zuba znajdziecie tutaj: 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

Aro 2024-05-02 22:19:45

Jak na tak duże ubytki przed sezonem, trzeba przyznać że Stal się pozbierała i teraz gra dobrze. Trzeba walczyć do końca, może uda się jeszcze załapać do baraży?!

~anonim 2024-05-03 07:59:22

Panowie kasy na ten sezon nie było ale daliśmy rade!Jednak Zub ,Fojut,Krzempota się obronili .Szacunek dla kibiców że byli cierpliwi i nie wyzywali zawodników i całego sztabu szkoleniowego.Co ważne nie wieszali szmat z pogróżkami dla piłkarzy!

ŁOD ZAWSZE 2024-05-03 09:39:17

Mareczku przecież Łod zawsze graliście o ligę mistrzów, tak jak wasi kibice Łod zawsze tam byli, lecz nie pamiętają co było przed 2020 i fibrejnem. Lecz my pamietaMY Aleksandrów Łódzki -3! Hej ha wiśta wjo stal podrzeszów w weekend w piłkę gro.

Konrad Ziętek 2024-05-03 10:23:21

Jestem pedałem tak jak moi przyjaciele z rejsowi

Do Lod zawsze 2024-05-03 12:20:36

Za to was kundle jest tysiące zawsze was było miliony, a nie czekaj to Bukała ma zepsuty kalkulator. Jesteście dnem i bandą patusów, zawsze byloście

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij