2024-04-23 13:26:00

Oficjalnie: Ana Kalandzadze pożegnała się z PGE Rysicami Rzeszów

Ana Kalandzadze po trzech latach opuszcza PGE Rysice Rzeszów! (fot. Developres Rzeszów)
Ana Kalandzadze po trzech latach opuszcza PGE Rysice Rzeszów! (fot. Developres Rzeszów)
Ana Kalandzadze pożegnała się oficjalnie z PGE Rysicami Rzeszów. 25-letnia przyjmująca ma trafić do tureckiego Galatasaray.
 
O tym, że Ana Kalandzadze opuści po sezonie 2023/24 ekipę PGE Rysic Rzeszów wiadomo już od kilku tygodni. Teraz 25-letnia przyjmująca pożegnała się z klubem oraz kibicami na swoim koncie na Instragramie.
 
- Ostatni sezon zakończyłam ze srebrnym medalem i tym postem żegnam się z Polską. Ostatnie trzy lata spędziłam w tym klubie i jestem bardzo wdzięczna co ta przygoda dodała do mojego życia.
 
- Rozwinęłam się nie tylko jako sportowiec, ale i jako człowiek i to w takim stopniu, którego nie da się wytłumaczyć w jednym poście. Dziękuję mojej drużynie, pracownikom klubu, kibicom. Trzymaliśmy się razem w chwilach wzlotów i upadków i doceniam wsparcie, jakie miałam przez ten czas. Żegnaj Rzeszów, to doświadczenie pozostanie w moim sercu na zawsze - napisała 25-letnia Gruzinka.
 
W sezonie 2024/25 przeniesie się do ligi Tureckiej. Kalandzadze ma reprezentować barwy Galatasaray Daikin
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij