2024-02-15 15:52:30

Pokaźna frekwencja na inaugurację z Wisłą Kraków. Stal Rzeszów otwiera trybunę zachodnią

Stal Rzeszów na inaugurację zmierzy się z Wisłą Kraków (fot. Robert Skalski/ Stal Rzeszów)
Stal Rzeszów na inaugurację zmierzy się z Wisłą Kraków (fot. Robert Skalski/ Stal Rzeszów)
W niedzielę Stal Rzeszów rozpocznie rundę wiosenną od meczu z Wisłą Kraków. Na trybunach szykuje się pokaźna frekwencja. 
 
Oficjalnie wracają rozrywki na zapleczu Ekstraklasy. Stal Rzeszów na inaugurację zmierzy się z Wisłą Kraków. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 12:40. 
 
Spotkanie to od kilku dni cieszy się sporym zainteresowaniem. Na ten moment uprawnionych na mecz jest już 4440 kibiców. Liczba sprzedanych wejściówek cały czas rośnie i zdecydowano się również na otwarcie trybuny zachodniej. Mecz odbędzie się bez udziału kibiców gości.
 
- Do wejścia na mecz z Wisłą Kraków jest już uprawnionych 4400 Kibiców! Dlatego też właśnie teraz otwieramy trybunę zachodnią Stadionu Miejskiego "Stal" w Rzeszowie!- poinformowała Stal Rzeszów. 

Czytaj także

Komentarze (27)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.