2024-02-09 11:45:41

Konrad Domoń: Wspierajcie tę drużynę, a na pewno odpłaci się punktami

fot. Resovia/youtube
fot. Resovia/youtube
Już jutro Resovia rozegra zaległe spotkanie 17. kolejki Fortuna 1 ligi z Wisłą Płock. Zobaczcie, co przed tym spotkaniem mówił Konrad Domoń- ikona "Pasiaków" w wywiadzie udzielonym mediom klubowym. 
 
 - Wracamy dosyć chętnie wspomnieniami do 2012 roku. Wówczas realia drugoligowe 15. kolejka, Płock, zwycięstwo po bramce Tomasza Ciećko. Powiedz czy tamten czas głębiej zapadł w Twojej pamięci?
 
- W pamięci może nie zapadł, bo jestem taką osobą, która nie stara się żyć przeszłością, tylko żyje teraźniejszością. Na pewno pamiętam tę chwilę, w której strzelamy bramkę w ostatniej minucie meczu i jest wielka euforia, bo zdobywały trzy cenne punkty na bardzo trudnym terenie. Wisła Płock w tamtym momencie wywalczyła awans. 
 
- Pod wodzą trenera Tomasza Tułacza słynęliście z żelaznego bloku defensywnego. W czym wówczas tkwiła wasza siła?
 
- Ta siła przede wszystkim tkwiła w drużynie, bo drużyna była tworzona z osób, które utożsamiały się z tym klubem i tak naprawdę każdy wspierał się na każdym kroku. Nie było sytuacji, że jeden obraża się na drugiego, tylko po prostu jak jedna osoba nie grała, to trzeba było czekać na swoją szansę i jeśli ktoś tę szansę wykorzystał to grał. Trener Tułacz przekonał nas do swojej filozofii gry, dużo pracy na treningach i to potem przynosiło rezultaty w meczu. 

Cała rozmowa Konrada Domonia z rzeczikiem prasowym klubu:

Konrad Domoń: Wydaje mi się, że chłopaki dadzą radę i zapunktują w pierwszej kolejce

 
 - Czy spodziewałeś się, że po wielu latach przyjdzie Resovii rywalizować na zapleczu Ekstraklasy z tą samą drużyną?
 
- Szczerze, to nie. Wisła Płock to jest marka, klub, który spadł z Ekstraklasy i wydaje mi się, że będą robić wszystko, żeby jak najszybciej tam teraz wrócić. W 1 lidze jest dużo fajnych marek i myślę, że to dodaje kolorytu. 
 
- Wisła Płock i Resovia zainteresowane są zdobyciem kompletu punktów. Na pewno takie pojedynki stanowią mega gratkę i atrakcję dla kibiców. 
 
- Na pewno będzie to gratka przede wszystkim dla kibiców Resovii, bo przyjeżdża marka znana w całej Polsce. Jeśli chodzi o mecz, to na pewno nie będzie to łatwe spotkanie. Resovia ma swoje plany i swoje problemy. Wisła Płock ma o co walczyć, bo chce wrócić do Ekstraklasy. Wydaje mi się, że chłopaki dadzą radę i zapunktują w pierwszej kolejce. 

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Duma Rzeszowa 1944 2024-02-09 12:07:21

Cały Rzeszów wspiera cenową bombę w walce o awans do 2 ligi. Jesteśmy z wami, klejmany. W tym sezonie musi się udać. #apklauniemusisz #2ligajestwasza #czaswracaćdodomu #czaswracacnakurrnik

Ha 2024-02-09 14:05:51

Co to za debil się odezwał buahahaha

Duuupa z Rzeszowa 1944 2024-02-09 14:06:40

Ha jakiś hołownia pewnie :)))))))

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij