2024-02-07 14:22:38

Oficjalnie: Kosei Iwao nowym piłkarzem Siarki Tarnobrzeg!

Kosei Iwao nowym piłkarzem Siarki Tarnobrzeg (fot. Siarka Tarnobrzeg)
Kosei Iwao nowym piłkarzem Siarki Tarnobrzeg (fot. Siarka Tarnobrzeg)
Kosei Iwao zamienił Stalową Wolę na Siarkę Tarnobrzeg. Napastnik związał się z nowym klubem półtorarocznym kontraktem. 
 
Kosei Iwao oficjalnie dołączył do Siarki Tarnobrzeg. Dla drużyny prowadzonej przez Dariusza Kantora jest to już trzecie wzmocnienie w zimowym okienku transferowym. 
 
- Dla Iwao Siarka to czwarty klub w Polsce. Zaczynał w Ilance Rzepin, gdzie grał na tyle dobrze i strzelał tak dużo goli, że ściągnęły go do siebie Wigry Suwałki. Po roku gry w Suwałkach Iwao przeniósł się do Stalowej Woli.  Jesienią na boiskach drugiej ligi 26-letni Japończyk zagrał dwanaście razy. Kosei, witamy w Tarnobrzegu!- czytamy na stronie Siarki Tarnobrzeg.
 
26-letni Japończyk łącznie w barwach Stali Stalowa Wola rozegrał 41 spotkań i 11 razy wpisał się na listę strzelców. 

Czytaj także

Komentarze (6)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.