2023-11-10 13:47:00

Festiwal goli w Lubawie. Constract Rozgromił Eurobus Przemyśl w ekstraklasie futsalu

W hali sportowej przy ul. Świętej Barbary w Lubawie miało miejsce spotkanie, które zespół Eurobusu Przemyśl będzie chciał jak najszybciej wymazać z pamięci. Beniaminek ligi został rozgromiony przez Constract Lubawa, zespołu z aspiracjami Ligi Mistrzów.

Od pierwszych minut było widać różnicę w klasie obu drużyn. KS Constract Lubawa, zdominował parkiet nie tylko doświadczeniem, ale przede wszystkim skutecznością. Pierwsza połowa to festiwal skuteczności gospodarzy, którzy już do przerwy prowadzili 6:0. Bramki dla Constractu zdobyli między innymi Martin Dosa i Jakub Raszkowski, pokazując klasę, która wywindowała ich na szczyt polskiego futsalu.

Druga połowa nie była inna. Eurobus Przemyśl nie zdołał polepszyć swojej gry. Kolejne trafienia dla Lubawy padły po strzałach Tomasza Kriezela, Evertona Ferreiry oraz Oskara Dmochewicza. Dwie ostatnie bramki, które ustaliły wynik na 13-0 zdobył Pedrinho, kończąc tym samym festiwal goli w Lubawie.

Zespół Eurobusu musi teraz skoncentrować się na nadchodzącym kluczowym spotkaniu z Clearexem Chorzów, które odbędzie się już w najbliższą sobotę. W obliczu tak druzgocącej porażki, jest to mecz, w którym drużyna trenera Roberta Kurosza będzie musiała pokazać charakter i determinację, aby wrócić na zwycięską ścieżkę w rozgrywkach FOGO Ekstraklasy.

KS Constract Lubawa - Eurobus Przemyśl 13-0 (6-0)

1-0 Martin Dosa (1:39 min)
2-0 Jakub Raszkowski (4:20 min i 15:09 min)
3-0 Tomasz Kriezel (9:52 min)
4-0 Everton Ferreira (10:16 min)
5-0 Jakub Raszkowski (15:09 min)
6-0 Sebastian Grubalski (18:56 min)
7-0 Arkadiusz Wielgosz (21:20 min - bramka samobójcza)