2023-09-13 21:12:00

Czwarte z rzędu zwycięstwo rezerw Resovii! Tym razem ograli Sokół Kolbuszowa Dolna

Piłkarze Resovii II wygrali czwarty mecz z rzędu w 4 lidze podkarpackiej! (fot. SMS Resovia)
Rezerwy Resovii pokonały na wyjeździe Sokół Kolbuszowa Dolna 2-1! To już czwarte zwycięstwo z rzędu podopiecznych Marcina Laski.

Pierwsza połowa zaległego meczu pomiędzy Sokołem Kolbuszowa Dolna a Resovią II była toczona pod dyktando gości, ale nic z tego nie wynikało.

Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. W 62. minucie jeden z zawodników oddał strzał na bramkę gospodarzy, górą był glokiper Sokoła. Jednak przy dobitce Mikołaja Marcińca nie miał szans. Dziesięć minut później Marciniec dograł do Jakubca Maćkowiaka, a ten drugi podwyższył prowadzenie podopiecznych Marcina Laski na 2-0.

Po tej bramce "Pasiaki" cofnęły się na własną połowę i inicjatywę przejęli gospodarze. Jednak stać ich było tylko na jedną bramkę. W 86. minucie gola głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zdobył Kacper Drelich.