2023-07-30 00:17:15

sparing: JKS Jarosław - Pogoń-Sokół Lubaczów 4-2

W kolejnym meczu sparingowym JKS Jarosław pokonał Pogoń-Sokół Lubaczów 4-2. Do przerwy  beniaminek prowadził jedną bramką.

Po pierwszych 45-minutach prowadzili piłkarze Pogoni-Sokół Lubaczów po bramce Kamila Matofija.

Po zmianie stron do wyrównania doprowadził Radosław Socha, a później znów zespół z Lubaczowa objął prowadzenie po golu Sebastiana Fedana.

Ostatnie minuty należały już do gospodarzy. W 83. minucie na 2-2 trafił Alan Nowogrodzki, dwie minuty później prowadzenie podwyższył Patryk Pakuła, a wynik spotkania ustalił Jakub Chrupcała bramką z rzutu karnego.

JKS Jarosław - Pogoń-Sokół Lubaczów 4-2 (0-1)

Bramki: Radosław Socha, Alan Nowogrodzki, Patryk Pakuła, Jakub Chrupcała- Kamil Matofij, Sebastian Fedan

Pogoń-Sokół Lubaczów: Tomasz Siryk - Kamil Rębisz, Mateusz Gul, Sebastian Duda, Bartłomiej Gliniak - Sebastian Fedan, Vladyslav Roslyakov, Kacper Rop, Maciej Grabowski, Kamil Matofij - Szymon Dziadosz
 Łukasz Głuszyk, Kacper Ważny, Paweł Hawrylak, Jakub Szczybyło, Michał Sitek, Krystian Basznianin, Jakub Lorenc, Maciej Kulczycki, Mikołaj Młodowiec