2023-05-29 10:38:00

Ireneusz Pietrzykowski, trener Stali Stalowa Wola: Nie ma co jeszcze robić wesela, zostały trzy mecze

Stal Stalowa Wola pokonała Sokół Sieniawa 4-0 i ma już cztery punkty przewagi w tabeli 3 ligi gr. IV nad Wieczystą Kraków. Zobaczcie co po tym meczu powiedział Ireneusz Pietrzykowski.
 
- Bardzo potrzebowaliśmy tego zwycięstwa, bo nie wygraliśmy w ostatnich dwóch spotkaniach. To w momentach kiedy Wieczysta Kraków traciła punkty i mogliśmy odskoczyć na bezpieczniejszą odległość. Po raz kolejny mogliśmy odskoczyć w razie wygranej i tak też się stało. To ważne, bo ten zespół miał słaby mecz z KSZO, a ostatni mecz z Podlasiem był dobry tylko bez trzech punktów, także dzisiaj ważne było, aby zapunktować - powiedział Ireneusz Pietrzykowski po zwycięstwie nad Sokołem Sieniawa.
 
- Szybko objęliśmy prowadzenie, a to jest za dobry zespół żeby nie dowieźć zwyciestwa prowadząc 3-0. Natomiast chciałbym stonować nastroje. Ostatnio po remisie z Podlasiem mówiłem, że nie ma co robić pogrzebu tak jeszcze nie ma co robić wesela, bo zostały jeszcze trzy mecze. Mamy bardzo świeże przykłady Borussi Dortmune w Bundeslidze. MIeli przygotowaną fetę i przeciwnika grającego o nic. Wisła Kraków mogła sobie zapewnić bezpośredni awans do PKO Ekstraklasy i przegrała 1-2 z Zagłębiem Sosnowiec. Zostały nam trzy mecze, które pewnie będą trudne i jeszcze spokojnie. Nie koncentrujemy się na fecie tylko na każdym kolejnym spotkaniu - dodał opiekun Stali Stalowa Wola.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

~anonim 2023-05-29 11:50:59

Wydają się łatwe mecze,a takie nie będą każdy się mobilizuje na lidera. Walczyć STALÓWKO !!!

Kibic Stali 2023-05-29 13:02:21

Jest szansa, walczyc!

Stalówka 1938 2023-05-29 18:20:08

Dobry wywiad. Pozdrawiam!

Stal 2023-05-30 21:53:48

Sami kelnerzy już zostali to z górki

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij