2023-05-04 17:06:17

Betclic: Analiza oferty bukmachera

Polscy typerzy mają dziś dość szeroki wybór legalnych bukmacherów, gdzie mogą stawiać zakłady. Jednym z nich jest Betclic. To francuskie zakłady bukmacherskie wywodzące się z Wielkiej Brytanii —  konkretnie z Londynu. Firma powstała w 2005 roku, a jej założycielem był Nicolas Beraud. Bukmacher dość szybko zyskał renomę na lokalnym podwórku i rozpoczął szeroko zakrojone ekspansje na rynki zagraniczne.

Do Polski Betclic zawitał w lipcu 2019 roku, tuż po zmianach w polskim prawie hazardowym, uzyskując niełatwą do zdobycia licencję Ministerstwa Finansów. Bukmacher bardzo szybko zadomowił się na naszym rodzimym rynku bukmacherskim, zapewniając graczom bogatą ofertę zakładów i atrakcyjne kursy. Dziś Betclic w Polsce to jeden z najchętniej wybieranych bukmacherów, który znany jest przede wszystkim z bycia oficjalnym sponsorem Fame MMA.

Oferta zakładów sportowych

Betclic zapewnia klasyczną ofertę zakładów sportowych, umożliwiając swoim użytkownikom obstawianie tradycyjnych dyscyplin sportowych oraz e-sportu — w ofercie zabrakło niestety sportów wirtualnych. Łącznie typerzy mogą tu stawiać zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo na ponad 30 różnych sportów.

Kluczowym elementem oferty jest piłka nożna, bo znajdziemy tutaj najbogatszy zakres zakładów i rynków. W tym zakresie uwagę zwraca przede wszystkim Premier League i La Liga, bo te ligi w Betclic zapewniają najbardziej konkurencyjne kursy. Wśród innych popularnych sportów mamy tutaj tenisa, koszykówkę, boks czy futbol amerykański. Nie brakuje też niszowych sportów takich jak żużel, dart czy unihokej.

To, co jednak wyróżnia Betclic na tle innych polskich bukmacherów to ekskluzywna oferta zakładów na galę najpopularniejszej polskiej organizacji freakfightowej — Fame MMA, której próżno szukać na innych platformach. Betclic to bowiem oficjalny sponsor Fame MMA, przez co możliwość oferowanie zakładów na te wydarzenia ma na wyłączność.

Oferta na e-sport w Betclic wygląda dość standardowo, zarówno pod względem dostępności, jak i kursów. Znajdziemy tu zakłady na wszystkie gry e-sportowe, które są aktualnie na topie, czyli m.in. League of Legends i CS:GO.

Gry karciane

Dzięki nawiązaniu współpracy z TV BET, Betclic obok zakładów sportowych oferuje także gry karciane na żywo. To przyjemna odskocznia od tradycyjnego obstawiania sportów. Gry te nie oferują oczywiście możliwości ingerencji w rozrywkę — można wyłącznie obstawiać wynik i różne aspekty gry. W ofercie znajdują się takie gry karciane jak:
 
  1. Wojna,
  2. Wojna: Andar Bahar,
  3. Blackjack,
  4. Poker,
  5. Polski poker,
  6. Indyjski poker.


Metody płatności

Z racji tego, że Betclic to legalny polski bukmacher, platforma oferuje bardzo wygodne płatności dla graczy z Polski. Płatności można dokonywać przy użyciu kart płatniczych Visa i Mastercard, systemu płatności Przelewy24 (m.in. BLIK) lub z wykorzystaniem tradycyjnego przelewu bankowego.

W przypadku płatności przez Przelewy24 minimalna kwota depozytu to zaledwie 1 zł, a dla kart płatniczych jest to 30 zł. Jednorazowo można wpłacić maksymalnie do 100 000 zł. Płatności są całkowicie bezpłatne i przetwarzane są bardzo szybko, co umożliwia płynny przepływ gotówki.

Promocje

Bonusy i promocje to dość mocna strona bukmachera Betclic. Przede wszystkim bukmacher przygotował bonus dla nowych użytkowników, w postaci zakładu bez ryzyka o wartości 200 zł. By go otrzymać, wystarczy wpłacić depozyt — w regulaminie nie ma określonej minimalnej kwoty. Następnie należy postawić zakład z minimalnym kursem 1.14 i gdy okaże się on przegrany, gracz otrzymuje zwrot maksymalnie do 200 zł z takiego zakładu w formie freebetu. Freebetu nie trzeba obracać, ale podczas gry z jego wykorzystaniem należy pamiętać o minimalnym kursie, który wynosi 2.14.

Jeśli chodzi o ofertę dla stałych typerów to mamy tu również kilka interesujących promocji. Jej kluczowym elementem jest Multi+, gdzie bukmacher zwiększa wygraną, poprzez procentowy boost, który jest zależny od tego, ile wydarzeń znajduje się na kuponie AKO — przy 21 wydarzeniach wzrasta aż o 120%.

Inne promocje to m.in. Super Kursy i Misje. Bardzo ciekawie prezentuje się też oferta „Zbierz drużynę”, czyli system poleceń, gdzie za każdego zaproszonego znajomego, który zweryfikuje konto i wpłaci min. 20 zł, zarówno my, jak i nasz znajomy otrzymujemy freebeta o wartości 20 zł. Miesięcznie w ten sposób można zgarnąć maksymalnie do 100 zł.

Aplikacja mobilna

Betclic zapewnia pełne wsparcie dla graczy mobilnych. Platforma jest bowiem dostępna w całej swojej krasie pod względem funkcjonalności nie tylko na komputerach i laptopach, ale także na urządzeniach mobilnych. Korzystanie z serwisu na telefonach i tabletach możliwe jest z wykorzystaniem przeglądarki, za pośrednictwem wersji mobilnej strony, lub poprzez dedykowaną aplikację mobilną.

Na urządzenia iOS apkę można pobrać z App Store, a na urządzeniach Huawei z App Gallery. W przypadku urządzeń Android aplikację trzeba pobrać bezpośrednio ze strony Betclic, bo niestety nie jest dostępne w sklepie Google Play.
 
Uczestnictwo osób poniżej 18 lat w grach hazardowych jest zakazane. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Betclic to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Betclic prowadzi działalność na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów RP.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij