2023-04-28 19:10:23

Izolator Boguchwała bezbramkowo zremisował z Cosmosem Nowotaniec

Wielkich emocji nie było, a żadna z drużyn nie zdobyła prawidłowo gola. Izolator Boguchwała zremisował 0-0 z Cosmosem Nowotaniec.

W dzisiejsze popołudnie na boiska wybiegło kilka ekip 4.ligi podkarpackiej. Swój pojedynek rozegrał Izolator Boguchwała, który na IzoArenie ugościł dziś ekipę wiceliderów- Cosmos Nowotaniec. Pierwsza połowa nie przyniosła nam jednak oczekiwanych emocji, a mecz pozostawał wyrównany.

Goście mieli sytuację, w której mogli cieszyć się z prowadzenia. Piłka powędrowała między słupki Izolatora, ale arbiter dopatrzył się jednak pozycji spalonej. Na przerwę zawodnicy zeszli zatem z bezbramkowym remisem.

Druga połowa również potoczyła się w podobnym tonie. Swoje sytuacje miały obie ekipy, blisko bramki w końcówce byli goście, ale interwencją popisał się golkiper gospodarzy, ShkvarkovIzolator bliźniaczo do swoich rywali z pierwszej połowy także wpakował piłkę do siatki za sprawą Krystiana Wilka, jednak również tutaj sędzia odgwizdał pozycje spaloną.  Pozycja lidera oddaliła się zatem o kilka punktów od Cosmosu. W następnej kolejce Izolator podejmie na wyjeździe LKS Skołoszów, a drużyna z Nowotańca ugości Głogovię Głogów Małopolski.

Izolator: Shkvarkov, Cach, Walas, Gajdek, Nalepka P., Majcher, Wilk K., Nalepka T., Wilk J., Frydrych, Kowal.

Cosmos: Agbolossou, Zastavnyi, Mykytsey, Roslyakov, Gomułka, Yavorskyi, Jesus Gomez Diaz, Kalemba, Lucumi Pena, Demyanenko, Geci.