2023-04-01 17:22:47

Wisłok Wiśniowa pokonał na wyjeździe Głogovię Głogów Małopolski

Za nami mecz 21.kolejki IV ligi podkarpackiej. Wisłok Wiśniowa pokonał dziś na wyjeździe Głogovię Głogów Małopolski (0-1). Jest to ich pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej.

To nie było spektakularne widowisko. Na pewno jednak dzisiejsze zwycięstwo Wisłoka Wiśniowa będzie cenne, gdyż wiosna nie rozpoczęła się dla tej drużyny najlepiej. Remis z Izolatorem i porażka z Legionem nie napawały optymizmem. Trzy punkty padły jednak łupem w starciu z Głogovią Głogów Małopolski.

Jedyną bramkę odnotowano w 61. minucie pojedynku, a jej autorem był wychowanek Paweł Koczela. Na piętnaście minut przed końcem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał jeden z zawodników gości- Sebastian Walicki, jednak Głogovia nie wykorzystała tej przewagi i punkty pojechały do Wiśniowej

0-1 Paweł Koczela (61)