2023-03-03 22:23:04

sparing: Karpaty Krosno - Korona Rzeszów 3-0

W ostatnim meczu kontrolnym przed startem rundy wiosennej Karpaty Krosno pokonały Koronę Rzeszów 3-0.

Ostatni sprawdzian przed wiosennymi rozgrywkami mają za sobą piłkarze Karpat Krosno i Korony Rzeszów. Starcie ligowych rywali zdecydowanie rozstrzygnęli na swoją korzyść podopieczni Dariusza Liany.

Karpaty od pierwszych minut dyktowały warunki tego spotkania i już w 4. minucie wyszły na prowadzenie, kiedy piłkę w siatce umieścił Szymon Dziadosz. Dwie minuty przed końcem pierwszej połowy na 2-0 podwyższył Sebastian Duda. W 55. minucie Karpaty przypieczętowały zwycięstwo, a na listę strzelców wpisał się tym razem Edvard Kobak.

Tym meczem oba zespoły zakończyły serię meczów sparingów, ponieważ już za tydzień wracają czwartoligowe rozgrywki. Karpaty Krosno zagrają na wyjeździe z Sokołem Kolbuszowa Dolna, a Korona Rzeszów podejmować będzie u siebie Stal Łańcut.

Karpaty Krosno - Korona Rzeszów 3-0 (2-0)