2023-03-01 21:04:00

sparing: JKS Jarosław - SPEC Stal Łańcut 3-1

JKS Jarosław pokonał SPEC Stal Łańcut 3-1! (fot. własne)
JKS Jarosław pokonał SPEC Stal Łańcut 3-1 w środowym meczu sparingowym.

JKS Jarosław do przerwy prowadził w meczu ze SPEC Stalą Łańcut 1-0. Gola zdobył Patryk Zieliński, który wykończył dośrodkowanie i z najbliższej odległości pokonał Cezarego Szpindora. Od razu po zmianie stron do wyrównania doprowadził Konrad Buć, który przelobował stojącego na szesnastym metrze Maksyma Guridowa.

W 54. minucie Adrian Nowak pewnie wykorzystał rzut karny i podopieczni Grzegorza Barana wyszli na prowadzenie. Siedem minut przed końcem Arkadiusz Słysz sparował piłkę wprost pod nogi Nowaka, a nowy napasnik JKS-u ustalił wynik meczu towarzyskiego na 3-1.

W drugiej połowie na boisku w barwach SPEC Stal Łańcut pojawił się Kacper Kopczak ze Stali II Mielec oraz pięciu juniorów młodszych.

JKS Jarosław - SPEC Stal Łańcut 3-1 (1-0)

1-0 Patryk Zieliński (36)
1-1 Konrad Buć (46)
2-1 Adrian Nowak (54-rzut karny)
3-1 Adrian Nowak (83)