2023-02-26 12:57:46

sparing: LKS Skołoszów - Grom Różaniec 3-2

LKS Skołoszów z 4.ligi podkarpackiej okazał się minimalnie lepszy w sparingu od występującego w tej samej klasie rozgrywkowej, lecz z województwa lubelskiego- Groma Różaniec. LKS wygrał to starcie 3-2.

Za nami kolejny sparing tego weekendu. Tym razem na boisku spotkały się drużyny z 4.ligi podkarpackiej i lubelskiej. Pierwsza połowa przebiegła na korzyść LKS-u Skołoszów, który prowadził jedną bramka po strzale Pawła Modnego.

Więcej działo się zdecydowanie w drugiej części. LKS dołożył dwie bramki- Modnego i pozyskanego z JKS-u Jarosław, Huberta Świecarza. Tyle samo ustrzelił Grom Różaniec, jednak przewaga gospodarzy z pierwszej połowy okazała się kluczowa

Bramki dla Gromu zdobyli Wojciech Kos i Kamil Kaproń. W 68. minucie przy wyniku 1-1 rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Kaproń.
LKS Skołoszów - Grom Różaniec 3-2
Bramki: 2x  Paweł Modny, Hubert Świecarz - Wojciech Kos, Kamil Kaproń