2023-02-25 14:46:17

sparing: Stal Stalowa Wola - Sokół Nisko 2-0

Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrali 2-0 z Sokołem Nisko w ostatnim meczu sparingowym przed wznowieniem rozgrywek 3 ligi gr. IV.

Gole w tym sparingu padały dopiero w ostatnich dwudziestu minutach meczu. Najpierw na listę strzelców wpisał się Igor Fedejko, a kilka minut później na 2-0 podwyższył Bartłomiej Olszewski.

Dla podopiecznych Łukasza Surmy był to ostatni mecz kontrolny przed startem rundy wiosennej. Piłkarze Stali Stalowa Wola pierwszy mecz 3 ligi gr. IV po przerwie rozegrają już w sobotę 4 marca o godz. 14. Ich rywalem będą rezerwy ekstraklasowej Cracovii.

Stal Stalowa Wola - Sokół Nisko 2-0 (0-0)

1-0 Igor Fedejko (71)
2-0 Bartłomiej Olszewski (79)

Stal Stalowa Wola (I połowa): Furman - Wojtak, Rogala, Hudzik, Grasza, Ziarko, Stępniowski, Filipczuk, Imiela, Grabarz, Szuszkiewicz.

Sokół Nisko: Testowany (60. K. Moskal) - Omuru (60. Buczek), Drelich, Gnatek, Pyryt - Marut, Bigas, F. Moskal, Testowany (46. Serafin) - Dziopak, Mistrzyk.