2023-02-19 01:18:07

sparing: Sokół Kamień - Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1

Sokół Kamień wygrał kolejny mecz kontrolny. Tym razem lider klasy O Stalowa Wola pokonał czwartoligową Wólczankę Wólka Pełkińska.

Sokół Kamień dopisał kolejne sparingowe zwycięstwo. We wczorajszym spotkaniu rozgrywanym na sztucznym boisku w Nowej Wsi pokonał Wólczankę Wólka Pełkińska 2-1.

Wynik meczu otworzył w 30. minucie Hubert Podolak, który skutecznie egzekwował jedenastkę. Sokół ruszył do odrabiania strat w drugiej połowie.

W 76. minucie do wyrównania doprowadził Patryk Wiatr, a gola na wagę zwycięstwa zdobył cztery minuty później Krzysztof Smusz, który wykorzystał dogranie Macieja Ruraka.

Szkoleniowiec Sokoła Kamień testował jednego zawodnika. Wólczanka natomiast cały czas sprawdza nowych piłkarzy, a we wczorajszym sparingu po stronie czwartoligowca zagrało pięciu obcokrajowców.

Sokół Kamień - Wólczanka Wólka Pełkińska 2-1 (0-1)

0-1 Hubert Podolak (30-karny)
1-1 Patryk Wiatr (76)
2-1 Krzysztof Smusz (80)

Sokół Kamień: Siudak - Konefał, Piekut, Story D., - Rychel, Sarzyński, Piela, Testowany - Łuczak, Piechniak, Dec oraz Story M., Podstawek D., Wiatr, Rurak, Smusz, Bednarz