2023-01-20 18:47:20

Adam Imiela zostanie zawodnikiem Stali Stalowa Wola

Adam Imiela wkrótce podpisze umowę ze Stalą Stalowa Wola.
Adam Imiela wkrótce podpisze umowę ze Stalą Stalowa Wola.
29-letni Adam Imiela (ŁKS Probudex Łagów) w rundzie wiosennej będzie reprezentował barwy trzecioligowej Stali Stalowa Wola.
 
Dziś ogłoszona została decyzja o tym, że ŁKS Probudex Łagów wycofa się z rozgrywek 3 ligi gr. IV. Kontrakty z zawodnikami i trenerami zostały rozwiązane. Konsekwencją tej sytuacji jest co najmniej kilka interesujących nazwisk, które znów będą dostępne na rynku transferowym.
 
Jednym z takich piłkarzy jest Adam Imiela, który uważany jest za jednego z najlepszych zawodników 3 ligr grupy IV. Wszystko wskazuje na to, że grający na pozycji pomocnika piłkarz w rundzie wiosennej będzie reprezentował barwy Stali Stalowa Wola.
 
29-letni Adam Imiela jest już ze "Stalówką" dogadany, do załatwienia zostały tylko formalności. Miejmy nadzieję, że uda się je załatwić jak najszybciej.
 
Adam Imiela w ubiegłej rundzie zdobył dla ŁKS-u Łagów 6 goli. Wcześniej grał m.in. w Broni Radom. Legionovii Legionowo czy GKS-ie Tychy.

Czytaj także

Komentarze (12)

Uwaga! Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.