2022-11-21 10:21:16

Boks. Izabela Basamon z Wisłoka Rzeszów drugą zawodniczką Pucharu Polski U-15

Izabela Basamon (na zdjęciu z prawej) przegrąła w finale z Joanną Szlędak.
Izabela Basamon (na zdjęciu z prawej) przegrąła w finale z Joanną Szlędak.
Izabela Basamon (Wisłok Rzeszów) zajęła drugie miejsce podczas Pucharu Polski kobiet do lat 15 w limicie wagowym do 63 kg.
 
- W walce finałowej nasza młodziczka stoczyła bój z Joanną Szlędak reprezentującą Koronę Wałcz. Rywalka Izy to ubiegłoroczna wicemistrzyni Europy młodziczek i mistrzyni Polski tej kategorii wiekowej oraz teoroczn wicemistrzyni Polski kadetek, która również znalazła się w kadrze Polski na tegorocznych mistrzostwach Europy kadetek - wylicza Łukasz Majka, wiceprezes Rzeszowskiego Klubu Bokserskiego Wisłok.
 
- Iza zostawiła sporo serca w ringu, ale ostatecznie niestety musiała uznać wyższość bardziej doświadczonej rywalki.
 
W drodze do finału Izabela Basamon pokonała Zuzannę Żurek (Magic Boxing Brzesko) oraz Amelię Stelmach (Akademia Boksu Adama Wójcika).
 
Izabela Basamon należy do jednych z najbardziej utalentowanych młodych zawodniczek Wisłoka Rzeszów. Jest m.in. tegoroczną brązową medalistką mistrzostw Polski młodziczek. Jest objęta programem Akademia Boksu Olimpijskiego prowadzonego przez Polski Związek Bokserski.
 
 
Izabela Basamon (na zdjęciu z lewej) zajęła drugie miejsce.
 

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

~anonim 2022-11-21 11:18:13 3 2

Rzeszowski Klub Bokserski "Wisłok Rzeszów to "Szkoła Charakterów"

~anonim 2022-11-21 18:49:09 0 0

Kazdy kobiecy "sport" to tylko byle jakie hobby.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij