2022-10-24 23:45:34

Klasa O Stalowa Wola: Połowa spotkań zakończyła się remisami!

To była kolejka obfita w remisy. Połowa zespołów klasy okręgowej Stalowa Wola podzieliła się w ten weekend punktami. Były również drużyny, którym udało się ustrzelić ponad pięć bramek. Przeczytajcie podsumowanie 12.kolejki.

LKS Zdziary popisał się skutecznością. Jego zawodnicy wygrali 5-0 z Olimpią Pysznica. Wynik otworzył w 14.minucie Juliusz Cupak, a niemal dziesięć minut później swoje trafienie dołożył Radosław Wojtas. Pozostałe trzy gole padły już w drugiej połowie, a ich autorami byli: ponownie Wojtas, Przemysław Siudak oraz Wojciech Sobiło.

Lider wywiózł z obcego terenu tylko jeden punkty. OKS Junior Zakrzów zremisował 1-1 z będącym na pierwszym miejscu Sokołem Kamień. Trafianie do bramki rozpoczęli gospodarze za sprawą Karola Brożyny, który w drugiej połowie otrzymał czerwoną kartkę na kilka minut przed końcem starcia. Sokół wyrównał w 52.minucie po strzale Macieja Ruraka.

LZS Jarocin przegrał 1-3 z Azalią Wola Zarzycka. Do przerwy zespoły grały bardzo wyrównanie i zaliczyły remisowy wynik 1-1. W drużynie gospodarzy celny był Andrzej Pławiak, a u gości Mateusz Florek. To ci drudzy jednak poszli o krok dalej i dołożyli dwa trafienia w drugiej połowie. Gola dodał ponownie Florek, a zwycięstwo przypieczętował Andrzej Sobota.

Sporo, bo aż siedem bramek padło w spotkaniu KP Tanew Wólka Tanewska, która zmierzyła się z SMS-em Siarką Tarnobrzeg (5-2). Pierwsza połowa przyniosła dwa trafienia gospodarzy. Drogę do bramki w ich drużynie odnaleźli Sebastian Pieróg oraz Sebastian Bajek. Druga połowa to wymiana goli- ponownie trafił Pieróg, na co odpowiedział Dominik Tomaszewski z ekipy SIarki. Następnie kibice zobaczyli gola gospodarzy- Damiana Wójcika, co ponownie spotkało się z odpowiedzią tarnobrzeżan, a konkretniej Pawła Rogali. Na dwie minuty przed końcem meczu Szymon Kuczera podwyższył wynik dla Wólki Tanewskiej.

Podział punktów w spotkaniu Unii Nowa Sarzyna i ŁKS-u Łowisko, które zakończyło się wynikiem 2-2. Jako pierwszy między słupki trafił zawodnik gości Mateusz Rzeszutek. Dwa gole padły jednak po stronie Nowej Sarzyny, a Dawid Półtorak i Sebastian Gnatek spowodowali, że to gospodarze schodzili na przerwę z prowadzeniem. Autor pierwszego gola- Rzeszutek dołożył gola wyrównującego w końcówce spotkania i uratował jeden punkt.

Bezbramkowy remis padł w spotkaniu Stali Gorzyce oraz Pogoni Leżajsk. Po jednym golu i jednym punkcie zaliczyły drużyny TS-u Transdźwig Stale i Stali Nowa Dęba. U gospodarzy celny był Przemysław Stąporski, natomiast u gości Karol Wilk. Zupełnie inaczej potoczyły się losy spotkania rezerw Stali Stalowa Wola, które na wyjeździe pokonały 6-2 ekipę Sanu Kłyżów.