2022-10-16 17:16:57

Stal Łańcut odwróciła losy meczu i pokonała Legion Pilzno

Legion Pilzno na własnym boisku podejmował Stal Łańcut. Mimo początkowego prowadzenia gospodarzy, w drugiej połowie Stal przejęła inicjatywę i zwyciężyła 3-2.

Gospodarze już na początku tego spotkania wyszli na dwubramkowe prowadzenie. W 2. minucie Jakub Szewczyk dobrze uderzył głową i umieścił piłkę w siatce, a w 17. minucie na 2-0 podwyższył Bartłomiej Sztuka.

Przed zakończeniem pierwszej połowy, drugą żółtą kartką ukarany został Jakub Szewczyk i Legion musiał kończyć ten mecz w dziesiątkę. Stal szybko wykorzystała grę w przewadze. W 58. minucie dośrodkowywał Kamil Mach, piłkę na 5. metrze przyjął Konrad Buć i z bliskiej odległości trafił do siatki. Cztery minuty później w polu karnym sfaulowany został Kamil Mach, arbiter nie miał wątpliwości i wskazał na wapno. Rzut karny pewnie wykorzystał Konrad Buć i doprowadził do remisu.

Goście nie odpuszczali i w 66. minucie z okolicy 11. metra, z pierwszej piłki uderzył Konrad Buć i po raz trzeci wpisał się na listę strzelców. Stal Łańcut nie wypuściła już prowadzenia i wróci z Pilzna z trzema punktami.

1-0 Jakub Szewczyk (2)
2-0 Bartłomiej Sztuka (17)
2-1 Konrad Buć (58)
2-2 Konrad Buć (62-karny)
2-3 Konrad Buć (66)